
JET JWBS-9SL таспалы аралау станогы 230 В
JWBS-9SL – жеке әуесқойлық пайдалануға арналған ағаш өңдеуге арналған үстел үсті таспалы аралау машинасы. Қалыңдығы 90 мм-ге дейін және ені 225 мм-ге дейін дайындамаларды ерітуге мүмкіндік береді. Таспаның оңай қозғалуын, ең аз тозуын және оңай реттелуін қамтамасыз ету үшін шарикті мойынтіректері бар үш роликті бағыттағыштармен жабдықталған. Жетек шкиві конструкцияны жеңілдету үшін жиі жасалатындай қозғалтқыш білігіне тікелей орнатылмай, беріліс-белдік жетегі арқылы айналдырылады. Мұндай аралық схема соққысыз тегіс айналуды және жақсы қызмет көрсетуді қамтамасыз етеді.
JWBS-9SL маңызды артықшылығы – таспаны жылдам тартуға және босатуға арналған рычаг, бұл сақтау күйінен жұмыс күйіне және керісінше жылдам өтуге мүмкіндік береді. Механизм үлкен жұмыс диапазонына ие және тіпті пышақ ұзындығының елеулі дәлсіздіктеріне сезімтал емес: нұсқаулық стандартты 1575 мм-ден +/- 3 мм ауытқуларға мүмкіндік береді, бірақ бұл мән "маржамен" көрсетілген.
Алюминийден құйылған жұмыс үстелі көлбеу бойынша реттеледі. Оның бетінде қосалқы құрылғыларға арналған U-тәрізді ойық қарастырылған, мысалы, жылжымалы бұрыштық аялдама (жеткізілім көлеміне кіреді). Жиек бойымен ыңғайлы эксцентрикті қысқышы бар параллель тірек қозғалады.
Станок заманауи эргономикалық дизайнға ие, оның реттеулерге, бекіткіштерге және тиектерге арналған үлкен ұстағыштары бар. Корпустың төменгі бөлігіндегі үгінділерді кетіретін сору жүйесіне қосылуға арналған құбыр қарастырылған.
Ерекшеліктері:
- Ара полотносының роликті бағыттағыштары
- Ара полотносының жылдам тарту және босату тетігі
- Тұтқаны айналдыру арқылы аралау үстелінің еңісін реттеу
- Тұтқаны айналдыру арқылы аралау биіктігін реттеу
- Алюминийден құйылған жұмыс үстелі
- Эксцентрлік қысқышы бар реттелетін параллель тоқтау
- Тік ойық бойымен бағыттаушы рельсі бар жылжымалы бұрыштық аялдама
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 0,35 |
| Жайма қозғалысының жылдамдығы, м/мин | 640 м/мин |
| Аралау полотносының ұзындығы, мм | 1575 мм |
| Аралау полотносының ені, мм | 3-10 |
| Шкивтердің диаметрі, мм | 238 мм |
| Жұмыс үстелінің еңкею бұрышы, мм | 0-45º |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 90 мм |
| Дайындаманың ең үлкен ені (рамаға дейінгі саңылау), мм | 225 мм |
| Жұмыс үстелінің өлшемдері (ЛхШ), мм | 305х305 мм |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 53 |
| Ұзындығы, мм | 400 |
| Ені, мм | 490 |
| Биіктігі, мм | 740 |
| Салмағы, кг | 19 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 82 |
| Қаптамадағы ені, см | 44 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 34 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 22 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: 140 000 ₸

