
JET JWBS-10SL таспалы аралау станогы 230 В
JWBS-10SL – үш тіректі роликті бағыттағыштары, шойыннан жасалған жұмыс үстелі және әуесқойлық жұмыстарға арналған екі жылдамдықты едендік таспалы ара. Оның жұмыс параметрлері биіктігі 152 мм-ге дейін жететін едәуір үлкен дайындамаларды "ерітуге" мүмкіндік береді, үстелдің көлбеуі қиғаш кесулерді орындау үшін қарастырылған.
Белдікті қайта орнату арқылы пышақтың қозғалу жылдамдығын борпылдақ ағаш үшін оңтайлы 800 м / мин-ден 400 м / мин-ге дейін төмендетуге болады, бұл қатты ағаш дайындамаларының күйіп кетуіне жол бермейді.
Станок реттелетін екі позициялы параллель тоқтаумен жабдықталған. Оның екі жұмыс беті бар: үстелге перпендикуляр кесулер мен қалың бөлшектер үшін жоғары, ал көлбеу аралау және тегіс дайындамалар үшін төмен. Тірек миллиметрлік шкаласы бар бағыттаушы профиль бойымен қозғалады; оның бойымен орналасуға ыңғайлы болу үшін корпуста "артқы көрініс" жасалады, ол қауіп-қатері бар үлкейткіш әйнектен тұрады. Сондай-ақ, жинаққа Т-тәрізді ойық бойымен бағыттаушы рельсі бар жылжымалы бұрыштық аялдама кіреді.
Станоктың негізгі конструкциясы жақсы өңделген, ол көптеген ұқсас үлгілерді өндіруде бұрыннан қолданылған және Jet JWBS-10SL жағдайында бірқатар қосымша эксклюзивті жақсартуларға ие. Олардың ішінде пышақты жылдам босатуға және керуге арналған рычаг бар, бұл машинаны бір қозғалыста сақтау күйінен жұмыс күйіне ауыстыруға мүмкіндік береді. Кейбір "ұсақ-түйектер" жақсы ойластырылған және ыңғайлы түрде жүзеге асырылған, мысалы, жарықдиодты жарықтандыру немесе "сатылы" сору құбыры, бұл шлангты үш диаметрдің кез келгенін (50, 75 немесе 100 мм) ешбір өзгертусіз қосуға мүмкіндік береді.
Ерекшеліктері:
- Ара жолағының екі қозғалыс жылдамдығы
- Ара полотносының жылдам тарту және босату тетігі
- Ара полотносының роликті бағыттағыштары
- Аралау үстелінің еңісін реттеу
- Тұтқаны айналдыру арқылы аралау биіктігін реттеу
- Шойыннан құйылған жұмыс үстелі
- Эксцентрлік қысқышы бар реттелетін параллель тоқтау
- Екі позициялы реттелетін параллель тоқтау
- Т-тәрізді ойық бойымен бағыттауышы бар жылжымалы бұрыштық тіреуіш
- Жұмыс аймағының жарықдиодты жарықтандыруы
- Еденге орнатуға арналған тіреу аяқтарының жинағы
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 0,45 (0,23) |
| Жайма қозғалысының жылдамдығы, м/мин | 400 және 800 м/мин |
| Аралау полотносының ұзындығы, мм | 1826 мм |
| Аралау полотносының ені, мм | 3-13 мм |
| Шкивтердің диаметрі, мм | 252 мм |
| Жұмыс үстелінің еңкею бұрышы, мм | 0-45º |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 152 мм |
| Дайындаманың ең үлкен ені (рамаға дейінгі саңылау), мм | 245 мм |
| Жұмыс үстелінің өлшемдері (ЛхШ), мм | 360х320 мм |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 50-100 мм |
| Ұзындығы, мм | 700 |
| Ені, мм | 560 |
| Биіктігі, мм | 1650 |
| Салмағы, кг | 38 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 101 |
| Қаптамадағы ені, см | 45 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 38,5 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 41 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: 255 000 ₸

