
JET JWBS-12SL таспалы аралау станогы 230 В
JWBS-12SL – биіктігі 170 мм-ге дейінгі дайындамалармен әуесқойлық жұмыстарға арналған ағаш өңдеуге арналған салыстырмалы түрде үлкен және қуатты таспалы ара. Модель үлкен шойын үстелімен және екі жылдамдықты белдік жетегімен жабдықталған: ең жоғары саты борпылдақ түрлерде жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді, қатты ағаш үшін ең төменгісі күйіп қалуға бейім.
Екі позициялы параллель тоқтау: үстелге перпендикуляр кесу кезінде жоғары дайындамаларды мықтап ұстап тұру үшін жоғары жағы бар, ал төмен, тегіс бөлшектер үшін және көлбеу аралау үшін. Тіректің бекітілуі эксцентрикті, бағыттаушы профильде миллиметрлік таңба, корпусында тетігі бар үлкейткіш әйнек бар.
Бұл модель өз класы үшін максималды жабдыққа ие және әдеттегі "қажетті" функциялар мен параметрлерден басқа, оның барлық керек-жарақтары бар. Олардың ішінде пышақты жылдам босатуға және керуге арналған рычаг бар, бұл машинаны бір қозғалыста сақтау күйінен жұмыс күйіне ауыстыруға мүмкіндік береді. Иілгіш штативі бар жұмыс аймағының жарықдиодты жарықтандыруы. Диаметрі 50, 75 немесе 100 мм шлангтың сатылы қосылымы бар сору құбыры.
Шеберхана бойынша қозғалысты жеңілдету үшін екі дөңгелек қарастырылған. Бұл үлкен физикалық күш жұмсамай-ақ, машинаны тұтқасынан көтеріп, қажетті орынға айналдыруға мүмкіндік береді.
JWBS-12SL – биіктігі 170 мм-ге дейінгі дайындамалары бар әуесқойлық жұмыстарға арналған салыстырмалы түрде үлкен және қуатты таспалы ара. Модель үлкен шойын үстелімен және екі жылдамдықты белдік жетегімен жабдықталған: ең жоғары саты борпылдақ түрлерде жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді, қатты ағаш үшін ең төменгісі күйіп қалуға бейім.
Екі позициялы параллель тоқтау: үстелге перпендикуляр кесу кезінде жоғары дайындамаларды мықтап ұстап тұру үшін жоғары жағы бар, ал төмен, тегіс бөлшектер үшін және көлбеу аралау үшін. Тіректің бекітілуі эксцентрикті, бағыттаушы профильде миллиметрлік таңба, корпусында тетігі бар үлкейткіш әйнек бар.
Бұл модель өз класы үшін максималды жабдыққа ие және әдеттегі "қажетті" функциялар мен параметрлерден басқа, оның барлық керек-жарақтары бар. Олардың ішінде пышақты жылдам босатуға және керуге арналған рычаг бар, бұл машинаны бір қозғалыста сақтау күйінен жұмыс күйіне ауыстыруға мүмкіндік береді. Иілгіш штативі бар жұмыс аймағының жарықдиодты жарықтандыруы. Диаметрі 50, 75 немесе 100 мм шлангтың сатылы қосылымы бар сору құбыры.
Шеберхана бойынша қозғалысты жеңілдету үшін екі дөңгелек қарастырылған. Бұл үлкен физикалық күш жұмсамай-ақ, машинаны тұтқасынан көтеріп, қажетті орынға айналдыруға мүмкіндік береді.
Ерекшеліктері:
- Ара жолағының екі қозғалыс жылдамдығы
- Ара полотносының роликті бағыттағыштары
- Ара полотносының жылдам тарту және босату тетігі
- Тұтқаны айналдыру арқылы аралау үстелінің еңісін реттеу
- Тұтқаны айналдыру арқылы аралау биіктігін реттеу
- Шойыннан құйылған жұмыс үстелі
- Эксцентрлік қысқышы бар реттелетін параллель тоқтау
- Екі позициялы реттелетін параллель тоқтау
- Т-тәрізді ойық бойымен бағыттауышы бар жылжымалы бұрыштық тіреуіш
- Жұмыс аймағының жарықдиодты жарықтандыруы
- Еденге орнатуға арналған тіреу аяқтарының жинағы
- тасымалдауды жеңілдету үшін 2 доңғалақ пен тұтқа
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 0,8 (0,53) |
| Жайма қозғалысының жылдамдығы, м/мин | 370 және 800 м/мин |
| Аралау полотносының ұзындығы, мм | 2240 мм |
| Аралау полотносының ені, мм | 3-20 мм |
| Шкивтердің диаметрі, мм | 312 мм |
| Жұмыс үстелінің еңкею бұрышы, мм | 0-45º |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 170 мм |
| Дайындаманың ең үлкен ені (рамаға дейінгі саңылау), мм | 305 мм |
| Жұмыс үстелінің өлшемдері (ЛхШ), мм | 480х390 мм |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 50-100 мм |
| Ұзындығы, мм | 810 |
| Ені, мм | 620 |
| Биіктігі, мм | 1650 |
| Салмағы, кг | 60 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 116 |
| Қаптамадағы ені, см | 53 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 44 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 63 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: 418 000 ₸

