
JET JWBS-14DXPRO таспалы аралау станогы
JWBS-14DXPRO — АҚШ нарығында бұрыннан ұсынылып келе жатқан және қазірдің өзінде бізде өзін көрсете алған кәсіби дәрежедегі таспалы ара (2013 жылдан бастап жеткізіледі). Пайдаланушылардың көптеген пікірлеріне сәйкес, бұл шағын ағаш шеберханасы үшін әмбебап таспалы араның ең сәтті нұсқаларының бірі болып табылады, мұнда қандай жоба жүзеге асырылып жатқанына байланысты әртүрлі жұмыстар орындалады.
Кез келген кәсіби станоктың ең маңызды сапасы – орнатудың қарапайымдылығы мен тұрақтылығы – JWBS-14DXPRO құрылғысының беріктігі. Шындығында, бұл араның еуропалық стандарттар бойынша әдеттен тыс жақтауы бар, ол тұтас шойын құймасынан жасалған, оның қаттылығы және қажетті сипаттамаларды қамтамасыз етеді. Көптеген адамдар бірінші орынға қоятын тағы бір ерекшелік – 14 дюймдік (шкивтердің диаметрі бойынша) класс үшін өте үлкен кесу биіктігі, ол 18 немесе 20 дюймдік шкивтері бар модельдерге көбірек сәйкес келеді және бұл мүлдем басқа сыртқы өлшемдер мен баға.
Бұл машина өзінің әмбебаптығымен тартымды болғандықтан, белдікті қарапайым қайта орнату арқылы таспаның жылдамдығын өзгертуге мүмкіндік беретін екі жылдамдықты беріліс қорабы пайдалы болып көрінеді. Жабдықтың қалған бөлігі кәсіби үлгілерде өте стандартты болып табылады: сақтау кезінде тез босату үшін күш индикаторы мен тұтқасы бар ара полотносының керілуін реттеу механизмі бар. Роликті бағыттағыштар, жұмыс үстелі шойыннан жасалған және екі жаққа да еңкейе алады (біреуі 10°, екіншісі 45°).
Опциялар тұғыр-тұғыр, сондай-ақ параллель және бұрыштық аялдамалар ретінде ұсынылады. Бұл керек-жарақтарды жеткізу көлемінен алып тастау кәсіпқойларға артық төлем жасамай, өздері үшін ең жақсы конфигурацияны таңдауға мүмкіндік береді.
Ерекшеліктері:
- Ара жолағының екі қозғалыс жылдамдығы
- Ара полотносының роликті бағыттағыштары
- Ара полотносының жылдам тарту және босату тетігі
- Аралау үстелінің еңісін реттеу
- Шойыннан құйылған жұмыс үстелі
| Қозғалтқыштың тұтынылатын (шығыс) қуаты, кВТ | 1,5 (0,93) |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 305 мм |
| Станок түрі | Ағаш |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Жайма қозғалысының жылдамдығы, м/мин | 380 және 760 м/мин |
| Шкивтердің диаметрі, мм | 350 мм |
| Тауар карточкасындағы аналогы | JT1-394 |
| Жұмыс үстелінің өлшемдері (ЛхШ), мм | 381х381 мм |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 |
| Аралау полотносының ұзындығы, мм | 2667 мм |
| Аралау полотносының ені, мм | 3-20 мм |
| Жұмыс үстелінің еңкею бұрышы | -10°-0-45° |
| Дайындаманың ең үлкен ені (рамаға дейінгі саңылау), мм | 343 мм |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 660 |
| Ені, мм | 560 |
| Биіктігі, мм | 1230 |
| Салмағы, кг | 117 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 130 |
| Қаптамадағы ені, см | 60 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 50 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 94 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: 895 000 ₸

