
Powermatic PJ-1285 HH helical пышақ білігінің біріктіргіші
Өңдеу ені 12 дюймді (300 мм) құрайтын жаңа Powermatic PJ-1285 HH біріктіргіші, әдетте, бұрыннан белгілі өнеркәсіптік үлгідегі үлгілерге (PJ-1696 және PJ-1696 HH) ұқсас классикалық конструкцияға ие және олардан негізінен ықшам және жеңіл салмағымен ерекшеленеді. Ол 8 және 16 дюймдік модельдер арасында бұрын бос, бірақ сұранысқа ие тауашаны алуға арналған. Қуатты шойын бөлшектері (үстелдер, біріктіргіш тірек, жақтау элементтері) және дәл ыңғайлы реттеулері бар массивті және қатты конструкция көптеген жылдар бойы бүкіл әлем бойынша шеберлер үшін "Алтын стандарт" ретінде қызмет етіп келе жатқан Powermatic брендінің жоғары класына толығымен сәйкес келеді.
Біріктіргіш бастапқыда тікбұрышты пішінді екі жақты карбидті қалақшалары бар бұрандалы пышақ білігімен жабдықталған. Пышақ сегменттері қатты бекітілгендіктен, олардың қабылдау үстеліне қатысты орналасуын өзгерту үшін оның биіктігін реттеу қарастырылған (соңғы аялдамалар, көтеру/ түсіру тетігі және бекіту маховигі бар).
Helical технологиясы кәсіпқойлардың сұранысына ие, өйткені ол жоспарлау жабдықтарының жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Біріншіден, бұл өте қарапайым техникалық қызмет көрсету: пышақтар әрең күңгірттенеді және әдетте жоғары қаттылықтағы бөгде қосындылар сынған жағдайда ғана төңкеруді немесе ауыстыруды қажет етеді. Содан кейін барлық сегменттер ауыстырылмайды, тек зақымдалғандары ғана ауыстырылады. Екіншіден, пышақтардың спиральды орналасуы олардың ағашқа бұрышпен және дәйекті түрде кіруін қамтамасыз етеді, бұл аз шу мен діріл кезінде (әсіресе түйіндерде) таза кесуге мүмкіндік береді.
Ерекшеліктері:
- Helicalal сүргілеу білігі
- Сүргілеу тереңдігін реттеу
- Реттелетін біріктіргіш тірек
- Пышақ білігінің жылжымалы қоршауы
- Шойыннан құйылған фугалық үстелдер
- Шойыннан құйылған фугалық тіреуіш
| Жалпы | |
| Қозғалтқыштың тұтынылатын (шығыс) қуаты, кВТ | 3,5 (2,2) |
| Кернеу, Жылы | 400 |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 5000 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 96 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 30х12х1,5 мм |
| Пышақтар саны | 42 |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 300 мм |
| Бір өтуде сүргілеу тереңдігі | 0-3,0 мм |
| Біріктіру үстелінің өлшемдері (LxW) | 2130х300 мм |
| Фугалық тіректің өлшемдері (ДхВ) | 1200х130 мм |
| Біріктіру үстелінің ұзындығы, мм | 2130 |
| Фугалық тіректің еңіс бұрышы | -45°-0-45° |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 |
| Helical сүргілеу білігі | Бар |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 2150 |
| Ені, мм | 985 |
| Биіктігі, мм | 1100 |
| Салмағы, кг | 346 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 73 |
| Қаптамадағы ені, см | 102 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 59,62 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 227 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Powermatic |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 4 410 000 ₸

