
Powermatic PJ-1696 HH біріктіргіш станок
Powermatic PJ-1696 HH шеберханаларда және өнеркәсіптік цехтарда кәсіби пайдалануға арналған жоғары сапалы біріктіргіш станок, оның конструкциясы бүкіл әлем бойынша шеберлер мойындаған жоғары сапалы бренд стандартына толығымен сәйкес келеді. Модельдің айрықша ерекшеліктері: қуатты үш фазалы қозғалтқыш, шойыннан құйылған ұзын және кең үстелдер және стандартты түрде қамтамасыз етілген реттеулердің үлкен жиынтығы – мұның бәрі қарқынды және жоғары өнімділікпен жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Бұл модификация стандартты түрде helical пышақ білігімен жабдықталған, ол барлық жағынан классикалықтан асып түседі: өлшемі 30х12 мм болатын 57 карбидті қалақтар спираль түрінде бірнеше қатарға орналастырылған, соның арқасында олар ағашқа дәйекті және бұрышпен енеді. Бұл түйіндердің таза кесілуін және жыртылмауын қамтамасыз етеді. Әрбір пышақтың екі кесу жиегі бар, бұл ресурсты екі есе арттырады. Кесу сегменттері қатаң орнатылғандықтан, олардың қабылдау үстеліне қатысты деңгейі соңғысының орнын өзгерту арқылы реттеледі, бұл мүмкіндік конструкцияда қарастырылған және қарапайым тұтқалармен қарапайым және ыңғайлы реттеулер түрінде жүзеге асырылады.
Станоктың негізгі үстелінің бүйірінде тереңдігі 19 мм-ге дейінгі төрттен бір бөлігін алуға арналған бөлек үстел бар. Орнату бұрышын оңай реттеуге болатын еңкейту және қол жеткізу арқылы реттелетін массивті біріктіргіш қоршау, ыңғайлы айналмалы сүргілеу білігінің қоршауы, 140 мм сору қондырғысы.
Ерекшеліктері:
- Helical сүргілеу білігі
- Сүргілеу тереңдігін реттеу
- Реттелетін біріктіргіш тірек
- Пышақ білігінің жылжымалы қоршауы
- Шойыннан құйылған фугалық үстелдер
- Шойыннан құйылған фугалық тіреуіш
| Жалпы | |
| Қозғалтқыштың тұтынылатын (шығыс) қуаты, кВТ | 7,3 (5,6) |
| Кернеу, Жылы | 400 |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 5000 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 101 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 30х12х1,5 мм |
| Пышақтар саны | 57 |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 400 мм |
| Бір өтуде сүргілеу тереңдігі | 0-3,0 мм |
| Біріктіру үстелінің өлшемдері (LxW) | 2438х406 мм |
| Фугалық тіректің өлшемдері (ДхВ) | 1200х133 мм |
| Біріктіру үстелінің ұзындығы, мм | 2438 |
| Фугалық тіректің еңіс бұрышы | -45°-0-45° |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 152 |
| Helical сүргілеу білігі | Бар |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 2450 |
| Ені, мм | 1210 |
| Биіктігі, мм | 1100 |
| Салмағы, кг | 582 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 77 |
| Қаптамадағы ені, см | 102 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 72,95 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 548 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Powermatic |
- Бағасы: 6 240 000 ₸

