
Powermatic PJ-882HH 400В біріктіргіш станок
PJ-882HH жоғары дәлдікті және бетті тегістеудің тазалығын талап ететін күрделі ағаш ұстасы жұмыстарына арналған кәсіби дәрежедегі біріктіргіш. Оның ұзын (барлығы екі метрден астам) және массивті шойын үстелдері бар классикалық дизайны бар. Төрт жақты карбидті қалақтармен жабдықталған Helical пышақ білігімен бірге жеткізіледі.
Олардың дөңгелектелген (R150) кесу жиегі бар және спираль түрінде бірнеше қатарға орнатылады. Осы дизайнның арқасында материалдың кесілуі соққы әсерінсіз дәйекті және бұрышпен жүзеге асырылады. Шу деңгейі төмен болған кезде жоңқалар аз мөлшерде пайда болады және аспирациялық жүйе арқылы оңай жойылады.
HM-пышақтарының жоғары қаттылығы, тіпті тығыз ағаштармен және ластанған ағаштармен жұмыс істегенде де, ұзақ мерзімді ресурсты қамтамасыз етеді. Түтіккен немесе зақымдалған жиегі бар сегменттер жаңа жағымен бірнеше рет айналдырылады, содан кейін ғана өзгертіледі, содан кейін ешқандай түзетулер қажет емес. Тегістеудің тұрақты жоғары сапасы, тіпті көп бағытты талшықтары бар учаскелері бар түйінді ағаш жағдайында да атап өтіледі.
Біріктіру үстелдерінің көтеру және түсіру механизмдері ұзын жетек тұтқалары бар параллелограмм схемасы бойынша жасалған және ауыр шойын негізде орналасқан. Конструкция жоғары қаттылыққа ие, дірілсіз дәл және ыңғайлы жұмысты, станоктың тұрақтылығын және орнатудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
Біріктіргіш тіректің құрылғысы әдеттен тыс. Оның еңісін реттеу механизмі тұтқасы бар маховиктен беріліс жетегіне ие. Бұрыш -45-тен +45 градусқа дейін орнатылады; тығындар шеткі нүктелерде және тік күйде қамтамасыз етіледі. Түйіннің дизайны мен құрылғысы патенттелген.
Стартері, сөндіргіші және қауіпсіздік кілті бар қашықтан басқару пульті ең көрінетін және қолжетімді болатын үстелдердің үстіндегі бөлек сөреде орналасқан.
Ерекшеліктері:
- "Helical" пышақ білігі
- Сүргілеу тереңдігін реттеудің параллелограмм механизмі
- Сүргілеу тереңдігін реттеу
- Механикалық еңісті реттеуі бар фугалық тіреуіш
- Пышақ білігінің жылжымалы қоршауы
- Шойыннан құйылған фугалық үстелдер
- Шойыннан құйылған фугалық тіреуіш
- Еденге орнатуға арналған тұғыр-тұғыр
| Жалпы | |
| Кернеу, Жылы | 400 |
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 2,4 (1,5) |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 5700 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 78 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 15х15х2,5 мм |
| Пышақтар саны | 54 |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 202 мм |
| Бір өтуде сүргілеу тереңдігі | 0-3 мм |
| Біріктіру үстелінің өлшемдері (LxW) | 2110х202 мм |
| Фугалық тіректің өлшемдері (ДхВ) | 965х121 мм |
| Фугалық тіректің еңіс бұрышы | -45° - 45° |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 мм |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 2134 |
| Ені, мм | 711 |
| Биіктігі, мм | 1118 |
| Салмағы, кг | 280 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 220 |
| Қаптамадағы ені, см | 76 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 120 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 280 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Powermatic |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 2 680 000 ₸

