
JET JJ-8-M Біріктіргіш станок
JJ-8-M — әуесқойлық қолдануға арналған, ені 200 мм және ұзын шойын үстелдері бар біріктіргіш станок. Орналасуы мен құрылғысы бойынша ол Jet-тің кәсіби үлгілеріне сәйкес келеді, бұл оны дәл және жұмыс істеуге ыңғайлы етеді.
Құрылым екі бөліктен тұрады. Төменгі жағында (ол тұғыр-тұғыр рөлін атқарады) бір фазалы асинхронды қозғалтқыш және 100 мм аспирациялық саптамасы бар жоңқаларды жинауға арналған қаптама бар. Үстіңгі жағында шойыннан жасалған жұмыс үстелдері, қорғаныс қалқаны, дайындама қоршауы және тегістеуіш білік орналастырылған шойын негізі бар.
Екі үстелдің де биіктігі маховик тұтқалары арқылы басқарылатын бұрандалы механизмдер арқылы реттеледі. Қоректендіргіш (алдыңғы) үстелді жылжыту арқылы тегістеу тереңдігі орнатылады, ол үшін тиісті белгілер бар; қабылдағыш (артқы) реттеу жұмыстары кезінде станокқа техникалық қызмет көрсету кезінде ғана реттеледі. Дайындаманың тірегі шойыннан жасалған, еңкейту механизмі бар (ол екі бағытта да мүмкін). Таңдалған қалып бұрандалы қысқышпен бекітіледі. Пышақ білігі қайта қайрауға мүмкіндік беретін үш пышақпен жабдықталған. Олардың стандартты өлшемдері мен ассортименті жоспарлау ені ұқсас кәсіби Jet біріктіргіштерімен бірдей.
Ерекшеліктері:
- Сүргілеу тереңдігін реттеу
- Реттелетін біріктіргіш тірек
- Пышақ білігінің реттелетін қоршауы
- Шойыннан құйылған фугалық үстелдер
- Шойыннан құйылған фугалық тіреуіш
| Жалпы | |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 2,1 (1,5) |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 4400 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 65 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 205х19х3,0 мм |
| Пышақтар саны | 3 |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 200 мм |
| Бір өтуде сүргілеу тереңдігі | 0-3,0 мм |
| Біріктіру үстелінің өлшемдері (LxW) | 1530х230 мм |
| Фугалық тіректің өлшемдері (ДхВ) | 850х104 мм |
| Фугалық тіректің еңіс бұрышы | -45-0-45° |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 |
| Ұзындығы, мм | 1540 |
| Ені, мм | 700 |
| Биіктігі, мм | 1050 |
| Салмағы, кг | 142 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 157 |
| Қаптамадағы ені, см | 50 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 32 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 159 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: 754 000 ₸

