
JET JJ-8L-M біріктіргіш станок
JJ-8L-M — ұзын шойын үстелдері бар және жоспарлау ені 200 мм болатын біріктіргіш. Құрылым екі бөліктен құралады. Төменгі жағында ол тұғыр-тұғырдың, бір фазалы асинхронды қозғалтқыштың және 100 мм аспирациялық шүмегі бар жоңқаларды жинауға арналған қаптаманың рөлін атқарады. Үстіңгі жағында шойыннан жасалған жұмыс үстелдері, қорғаныс қалқаны, дайындама қоршауы және тегістеуіш білік орналастырылған шойын негізі бар.
Екі үстелдің де биіктігі маховик тұтқалары арқылы басқарылатын бұрандалы механизмдер арқылы реттеледі. Қоректендіргішті (алдыңғы) жылжыту арқылы жоспарлау тереңдігі орнатылады, ол үшін тиісті белгілер бар; қабылдағыш (артқы) тек техникалық қызмет көрсету кезінде, реттеу жұмыстары кезінде реттеледі.
Дайындаманың тірегі шойыннан жасалған, еңкейту механизмі бар (ол екі бағытта да мүмкін). Таңдалған қалып бұрандалы қысқышпен бекітіледі.
Станок жеткізілетін стандартты төрт жүзді сүргілеу білігін helical-мен ауыстыруға болады, ол қарқынды пайдалану үшін жақсырақ, техникалық қызмет көрсетуді аз қажет етеді және тегістеудің жоғары және тұрақты сапасын қамтамасыз етеді. Онда төрт қатарда спираль түрінде орналасқан 36 карбидті қалақтар орнатылған.
Сегменттердің төрт кесу жиегі бар, бұл олардың қызмет ету мерзімін бірнеше есе арттырады. Қажеттілігіне қарай оларды іріктеп аударады және ауыстырады. Бұл ретте ешқандай баптау операциялары талап етілмейді.
Жоңқалар ұсақ кетеді, олар аспирация жүйесінің арналарын бітеп тастамайды және оңай жойылады. Спиральды орналасу пышақтардың дайындамаға дәйекті түрде кіруін қамтамасыз етеді, бұл шуды, дірілді және соққы жүктемелерін азайтады.
Ерекшеліктері:
- Сүргілеу тереңдігін реттеу
- Реттелетін біріктіргіш тірек
- Пышақ білігінің реттелетін қоршауы
- Шойыннан құйылған фугалық үстелдер
- Шойыннан құйылған фугалық тіреуіш
| Жалпы | |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 2,1 (1,5) |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 5200 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 72 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 205х19х3,0 мм |
| Пышақтар саны | 4 |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 200 мм |
| Макс. бір өтуде сүргілеу тереңдігі | 0-3,0 мм |
| Біріктіру үстелінің өлшемдері (LxW) | 1780х230 мм |
| Фугалық тіректің өлшемдері (ДхВ) | 1010х120 мм |
| Фугалық тіректің еңіс бұрышы | -45-0-45° |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 мм |
| Ұзындығы, мм | 1790 |
| Ені, мм | 700 |
| Биіктігі, мм | 1150 |
| Салмағы, кг | 193 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 190 |
| Қаптамадағы ені, см | 50 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 32 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 203 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: 804 000 ₸

