
Powermatic 60C Біріктіргіш станок 230 В
Powermatic 60C — ұзын шойын үстелдері бар біріктіргіш, осы брендтің барлық жабдықтары сияқты, жоғары сапалы өңдеуге, бөлшектерді мұқият өңдеуге және тамаша жұмыс параметрлеріне ие.
Стандартты жеткізу көлеміне үш түзу жүзі бар пышақ барабаны кіреді, қосымша ақыға спираль бойынша бірнеше қатарда орналасқан карбидті кескіш сегменттері бар бұрандалы білікті сатып алуға болады. Әрбір пышақтың төрт кесу жиегі бар, бұл оның қызмет ету мерзімін бірнеше есе арттырады. Helical бар станоктардың бірқатар ортақ артықшылықтары бар: тегістеудің тамаша сапасы, соның ішінде бұралған ағаш, жұмыс кезінде соққы жүктемелерінің болмауы және жоспарланған бетке тән фракциялық құрылым, шудың төмен деңгейі, қалдық жоңқалардың шағын өлшемдері (қалдықтарды соруды жеңілдетеді), пышақтардың жоғары қызмет ету мерзімі және сәйкесінше ұзақ қызмет көрсету аралықтары.
Үстелдер "қарлығаш құйрық" типті ойықтарға орнатылған және биіктігі бойынша реттеледі. Қабылдағыш сүргілеу білігінің түріне қарай қайта бапталады (helical немесе стандартты 3-пышақты). Қоректендіргіштің орны жоспарлау тереңдігіне орнатылады, реттеу екі сатылы түрде жүзеге асырылады. Негізгі эксцентрлік механизм рычагпен жабдықталған және биіктікті кең ауқымда жылдам өзгертуге арналған. Көмекші (дәл баптау үшін) бұрандалы – рычагтың тұтқасын айналдыру арқылы реттеу шағын диапазонда жүзеге асырылады. Дайындаманың массивті шойын тоқтауы механикалық реттеу қондырғысымен жабдықталған. Еңкейту бұрышы тұтқасы бар маховикті айналдыру арқылы өзгертіледі. Жетек құрт жетегі арқылы жүзеге асырылады.
Станок кәсіпқойларға арналған. Оның сипаттамалары жоғары сапалы өнімдерді алуға мүмкіндік береді, ал ойластырылған және берік конструкция орнату және техникалық қызмет көрсету үшін қажетті уақытты барынша азайтады.
Ерекшеліктері:
- Helical пышақ білігін орнату мүмкіндігі
- Дәл баптау мүмкіндігі бар эксцентрлік сүргілеу тереңдігін реттеу механизмі
- Сүргілеу тереңдігін реттеу
- Механикалық еңісті реттеуі бар фугалық тіреуіш
- Пышақ білігінің реттелетін қоршауы
- Шойыннан құйылған фугалық үстелдер
- Шойыннан құйылған фугалық тіреуіш
- Еденге орнатуға арналған тұғыр-тұғыр
| Жалпы | |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 2,4 (1,5) |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 5700 |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 78 |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 205х19х3 мм |
| Пышақтар саны | 3 |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 203 мм |
| Бір өтуде сүргілеу тереңдігі | 0 - 3 мм |
| Біріктіру үстелінің өлшемдері (LxW) | 1854х216 мм |
| Фугалық тіректің өлшемдері (ДхВ) | 965х120 мм |
| Фугалық тіректің еңіс бұрышы | -45°-0-45° |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 мм |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 1854 |
| Ені, мм | 635 |
| Биіктігі, мм | 1168 |
| Салмағы, кг | 186 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 186 |
| Қаптамадағы ені, см | 64 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 120 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 220 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Powermatic |
- Бағасы: 1 420 000 ₸

