
JET JSJ-6 біріктіргіш станок
JSJ-6 — ықшам дайындамаларды дәл өңдеуге арналған шойын үстелдері мен тоқтауы бар үстел үсті біріктіргіш. Жоңқаларды жинауға арналған көлемді қапшықпен және оларды сору және шығару үшін желдеткішпен жабдықталған. Бұл кіріктірілген аспирациялық жүйе сыртқы жүйеге қосылмай-ақ жасауға мүмкіндік береді, оны орналастыру және сақтау орны әр шеберханада бола бермейді.
Станоктың шойыннан жасалған үстелдері мен тірегі болғанына қарамастан, ол тым ауыр емес - оның коллекторлық қозғалтқышы қуаты жағынан ұқсас асинхрондыдан бірнеше есе жеңіл. Қозғалтқыштың сенімділігі мен ұзақ мерзімділігі төмендеткіш белдік жетегімен бірге айналу моменті бойынша жақсы маржамен қамтамасыз етілген. Профилактикалық қызмет көрсетуді қажет ететін щетка жинағына қол жеткізу оңай, контактілердің өзі тез ажыратылады.
JSJ-6-ның аналогтарымен салыстырғанда басты артықшылығы оның конструкциясы дірілсіз дәл, ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді: массивті үстелдер, қоршау және оның кронштейні ауыр кәсіби үлгілердегідей жасалған, бұл үстел үсті тегістеуіштердің ықшам класында дерлік кездеспейді. .
Ерекшеліктері:
- Сүргілеу тереңдігін реттеу
- Реттелетін біріктіргіш тірек
- Пышақ білігінің реттелетін қоршауы
- Шойыннан құйылған фугалық үстелдер
- Шойыннан құйылған фугалық тіреуіш
| Жалпы | |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 1,1 (0,6) |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 10000 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 51 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 158х22х1,8 мм |
| Пышақтар саны | 2 |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 150 мм |
| Бір өтуде сүргілеу тереңдігі | 0-3 мм |
| Біріктіру үстелінің өлшемдері (LxW) | 720х160 мм |
| Фугалық тіректің өлшемдері (ДхВ) | 580х110 мм |
| Фугалық тіректің еңіс бұрышы | -45°-0-45° |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 60 мм |
| Ұзындығы, мм | 760 мм |
| Ені, мм | 500 мм |
| Биіктігі, мм | 320 мм |
| Салмағы, кг | 31 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 74 |
| Қаптамадағы ені, см | 48 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 38 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 39 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: 266 000 ₸

