
Powermatic 54 A Біріктіргіш станок
Powermatic 54 A – шойыннан жасалған ұзын үстелдері бар берік және сенімді біріктіргіш. Барлық Powermatic жабдықтары сияқты, ол жоғары дәлдікпен және орнатудың қарапайымдылығымен ерекшеленеді, сонымен бірге салыстырмалы түрде ықшам және мобильді болып қалады, бұл әуесқойлық және кәсіби операциялар үшін бірдей тартымды етеді.
Тегістеуіш барабан ені бастапқы 19 мм-ден рұқсат етілген 15 мм-ге дейін азайғанша бірнеше рет қайрауға болатын үш пышақпен жабдықталған. Ағашты (әсіресе түйінді) өңдеу сапасын арттыру және техникалық қызмет көрсету операцияларының санын азайту үшін стандартты білікті сегменттелген бұрандалы түрге ауыстыруға болады (қосымша Art. JJ6HH-CA). Оның бірнеше спиральды қатарларда орналасқан 42 карбидті кесу сегменттері бар. Олардың орны бекітілген, ауыстыру немесе аудару кезінде (әр сегментте 4 жұмыс жиегі бар) ешқандай реттеу қажет емес.
Баптаудың дәлдігі мен қарапайымдылығы станоктың жоғары сапасымен және конструкциясымен қамтамасыз етілген. Біріктіргіш үстелдердің екеуі де көлбеу көгершін құйрық бағыттағыштарында орналасқан. Қанатты тұтқасы бар қорғасын бұрандасы қабылдау үстелінің бойлық қозғалысы үшін, ал дәл реттеу тұтқасы бар эксцентрлік механизм қоректендіргіштің қозғалысы үшін жауап береді. Бұл жоспарлау тереңдігін кең ауқымда жылдам өзгертуге және жұмыс қажет болған жағдайда жоғары дәлдікпен оңай реттеуге мүмкіндік береді.
Станоктың біріктіргіш тірегі тұтас шойын құймасынан жасалған және еңкейту мен шығуды реттеу механизмі бар шойын кронштейнге орнатылған. Реттеудің шеткі позициялары итергіш бұрандалармен шектеледі.
Powermatic 54 A қосымша артықшылығы – тоқсанды іріктеу мүмкіндігі. Бұл операция үшін қабылдау үстелінің арнайы кеңейтімі қарастырылған: білік өлшемдерінің артында орналасқан және дайындаманы қолдау функциясын орындайтын үстелдің бір түрі.
Ерекшеліктері:
- Helical сүргілеу білігін орнату мүмкіндігі
- Дәл баптау мүмкіндігі бар эксцентрлік сүргілеу тереңдігін реттеу механизмі
- Механикалық еңісті реттеуі бар фугалық тіреуіш
- Пышақ білігінің жылжымалы қоршауы
- Шойыннан құйылған фугалық үстелдер
- Шойыннан құйылған фугалық тіреуіш
| Жалпы | |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 1,35 (0,75) |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 4800 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 63 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 155х19х3,0 мм |
| Пышақтар саны | 3 |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 150 мм |
| Бір өтуде сүргілеу тереңдігі | 0-3,0 мм |
| Біріктіру үстелінің өлшемдері (LxW) | 1676х184 мм |
| Фугалық тіректің өлшемдері (ДхВ) | 965х120 мм |
| Біріктіру үстелінің ұзындығы, мм | 1676 |
| Фугалық тіректің еңіс бұрышы | -45-0-45° |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 1676 |
| Ені, мм | 610 |
| Биіктігі, мм | 952 |
| Салмағы, кг | 140 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 177 |
| Қаптамадағы ені, см | 62 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 31 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 151 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Powermatic |
- Бағасы: 990 000 ₸

