
JET JBJ-6 Біріктіргіш станок
Ерекшеліктері:
-
Сүргілеу тереңдігін реттеу
- Реттелетін біріктіргіш тірек
- Пышақ білігінің жылжымалы қоршауы
- Шойыннан құйылған фугалық үстелдер
- Алюминий профилінен жасалған фугалық тіреуіш
- Тірекке арналған тіреуіш кронштейндер (опция)
JBJ-6 – хобби шеберханалары үшін арнайы жасалған жаңа буын стендтік біріктіргіш. Шағын габариттер мен салмақ кез келген кеңістікте, жұмыстан кейін, соның ішінде жолда машинаны оңай орнату және алып тастау арқылы пайдалануға мүмкіндік береді.
Ескі модельдер сияқты, беру және қабылдау үстелдерін реттеу мүмкіндігі пайда болды. Және биіктікте ғана емес, жазықтықта да. Ал экструдталған алюминийден жасалған параллель қоршаудың қол жетімділігі аз және оны ауыр, ұзын дайындамаларды біріктіру кезінде қаттылықты арттыру үшін қосымша жеткізілетін кронштейндермен бекітуге болады.
Шойын үстелдердің болуына қарамастан, машинаның қозғалғыштығына коллекторлық қозғалтқыштың арқасында қол жеткізіледі, ол асинхрондыдан бірнеше есе жеңіл. Дегенмен, айналу моменті бойынша қор және төмендеткіш белдік жетегі станоктың жоғары сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Ал щеткаларға қол жеткізу мүмкіндігінше ыңғайлы түрде жүзеге асырылады.
Қорғаныс алюминийден жасалған жылжымалы экран түрінде жасалған және кескіш білікті дайындаманың дәл еніне дейін ашады.
Жоңқаларды бұру станоктың төменгі жағында орналасқан 64 мм шаң сорғышпен жүзеге асырылады.
Пышақтарды ауыстыруға және кескіш білікпен жүргізілетін басқа да жөндеу жұмыстарына ыңғайлы болу үшін білікті айналдыруға қарсы бекіткіш бар.
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 1,2 |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 11000 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 50 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 158х22х1,8 мм |
| Пышақтар саны | 2 |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 150 мм |
| Бір өтуде сүргілеу тереңдігі | 0-3 мм |
| Біріктіру үстелінің өлшемдері (LxW) | 760х158 мм |
| Фугалық тіректің өлшемдері (ДхВ) | 500х110 мм |
| Фугалық тіректің еңіс бұрышы | 0-45° |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 64 мм |
| Ұзындығы, мм | 760 |
| Ені, мм | 390 |
| Биіктігі, мм | 320 |
| Салмағы, кг | 24 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 83 |
| Қаптамадағы ені, см | 34 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 30 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 27 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 315 000 ₸

