
JET JSJ-8SH Сегменттік білігі бар біріктіргіш станок
Ерекшеліктері:
- Сегменттелген сүргілеу білігі
- Сүргілеу тереңдігін реттеу
- Реттелетін біріктіргіш тірек
- Пышақ білігінің жылжымалы қоршауы
- Шойыннан құйылған фугалық үстелдер
- Біріктіруші үстелдердің жылжымалы ұзартқыштары
- Алюминий профилінен жасалған фугалық тіреуіш
- Тірекке арналған тіреуіш кронштейндер (опция)
SJ-8SH – ені 200 мм сегменттелген пышақ білігі бар жаңа буын стендтік біріктіргіш. Сүргілеу барабаны түзу ұзын жүздермен емес, қатарынан бірнеше бөлікке орнатылған шағын (14х14х2,0 мм) кескіш HSS сегменттерімен жабдықталған. Бұл қатарлар (барлығы 6) дайындамаға ретімен орналастырылады, бұл тербелістерді, шуды және соққы жүктемелерін азайтады. Кішігірім және тығызырақ жоңқалар пайда болады, "жуу тақтасы" түріндегі беткі ақау жоқ.
Сегменттелген біліктің артықшылықтарының бірі: жеке тозған немесе зақымдалған элементтерді басқаларына тәуелсіз жаңарту мүмкіндігі. Сонымен қатар, процедураның өзі оңайырақ: ешқандай реттеу қажет емес, пышақтар дәл және біркелкі орналасады. Әрбір сегменттің екі кесу жиегі бар, сондықтан оны ауыстыру алдында екінші жағымен орнатуға болады.
Ескі модельдер сияқты, беру және қабылдау үстелдерін реттеу мүмкіндігі пайда болды. Және биіктікте ғана емес, жазықтықта да. Ал экструдталған алюминийден жасалған параллель қоршаудың қол жетімділігі аз және оны ауыр, ұзын дайындамаларды біріктіру кезінде қаттылықты арттыру үшін қосымша жеткізілетін кронштейндермен бекітуге болады.
Жылжымалы ұзартқыш сымдар тіреу бетін 1400 мм-ге дейін ұлғайтады және беру және қабылдау үстелдеріне қатысты жазықтықта тураланған.
Аспирация жүйесі 64 мм шланг арқылы құрылыс шаңсорғышына қосылған кезде де, 100 мм гильзасы бар сору қондырғыларымен жұмыс істегенде де жоңқаларды тиімді жоюды қамтамасыз етеді.
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 1,2 |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 11000 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 50 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 14х14х2,0 мм |
| Пышақтар саны | 16 |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 200 мм |
| Бір өтуде сүргілеу тереңдігі | 0-3 мм |
| Бүкіл ені бойынша бір өту кезінде жоспарлаудың рұқсат етілген максималды тереңдігі | 0-1,5 мм |
| Біріктіру үстелінің өлшемдері (LxW) | 780х210 мм |
| Ұзартқыштары бар фугалау үстелінің өлшемдері (ЛхШ), мм | 1395х210 мм |
| Фугалық тіректің өлшемдері (ДхВ) | 610х110 мм |
| Фугалық тіректің еңіс бұрышы | 0-45° |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 64 немесе 100 мм |
| Ұзындығы, мм | 780 |
| Ені, мм | 420 |
| Биіктігі, мм | 320 |
| Салмағы, кг | 29 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 99 |
| Қаптамадағы ені, см | 43 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 32 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 35 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 516 000 ₸

