
Powermatic PJ-1696 Біріктіргіш станок
Powermatic PJ-1696 - шеберханаларда және өнеркәсіптік цехтарда кәсіби пайдалануға арналған жоғары сапалы біріктіргіш станок, оның конструкциясы бүкіл әлем шеберлері мойындаған жоғары сапалы бренд стандартына толығымен сәйкес келеді. Модельдің айрықша ерекшеліктері: қуатты үш фазалы қозғалтқыш, шойыннан құйылған ұзын және кең үстелдер және стандартты түрде қамтамасыз етілген реттеулердің үлкен жиынтығы - мұның бәрі қарқынды және жоғары өнімділікпен жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Станок стандартты төрт жүзді білікпен бірге жеткізіледі.
Станоктың негізгі үстелінің бүйірінде тереңдігі 19 мм-ге дейінгі төрттен бір бөлігін алуға арналған бөлек үстел бар. Орнату бұрышын оңай реттейтін, ыңғайлы айналмалы сүргілеу білігінің қоршауы бар көлбеу және қол жетімді реттелетін массивті біріктіргіш тірек.
Ерекшеліктері:
- Helical сүргілеу білігін орнату мүмкіндігі
- Сүргілеу тереңдігін реттеу
- Реттелетін біріктіргіш тірек
- Пышақ білігінің жылжымалы қоршауы
- Шойыннан құйылған фугалық үстелдер
- Шойыннан құйылған фугалық тіреуіш
- 152-миллиметрлік тартпа жалғастырғыш
| Қозғалтқыштың тұтынылатын (шығыс) қуаты, кВТ | 7,3 (5,6) |
| Кернеу, Жылы | 400 |
| Өндірістен шығарылды | Y |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 5000 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 101 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 407х30х3,0 мм |
| Пышақтар саны | 4 |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 400 мм |
| Бір өтуде сүргілеу тереңдігі | 0-3,0 мм |
| Біріктіру үстелінің өлшемдері (LxW) | 2438х406 мм |
| Фугалық тіректің өлшемдері (ДхВ) | 1200х133 мм |
| Біріктіру үстелінің ұзындығы, мм | 2438 |
| Фугалық тіректің еңіс бұрышы | -45°-0-45° |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 152 |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 2440 мм |
| Ені, мм | 1170 мм |
| Биіктігі, мм | 1092 мм |
| Салмағы, кг | 582 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 77 |
| Қаптамадағы ені, см | 102 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 72,95 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 263 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Powermatic |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

