
Powermatic 15HH Тегістеуіш білігі бар қалыңдатқыш станок helical 400 В
Powermatic 15HH қуатты - сегменттелген helical пышақ білігімен жабдықталған, жоспарлау ені 380 мм болатын кәсіби қалыңдатқыш машина. Оның жұмыс бөлігі – радиусы бар төрт жақты карбидті жүздер. Олар спираль түрінде бірнеше қатарға орналасады, соның арқасында олар дайындамаға ретімен енгізіледі. Бұл дірілді, шуды азайтады және түйіндерде және талшықтардың кері бағытталатын жерлерінде таза, чипсіз тегістеуге ықпал етеді. Сондай-ақ, қалдық жоңқалардың қалыптыдан кішірек болуы, шаң сорғышпен жақсырақ жойылуы және дискілерде аз орын алуы маңызды. Пышақтар тозған сайын аударылады (үш ретке дейін), содан кейін ғана ауыстырылады; реттеу қажет емес.
Корпус, жұмыс үстелі, оның ұзартқыштары және станоктың сүргілеу бөлігі дірілсіз тұрақтылық пен тұрақты, дәл жұмысты қамтамасыз ету үшін тұтас шойын құймаларынан жасалған. Брошь механизмінің екі жылдамдығы бар, екі білік те металл: қоректендіргіш ойық, қабылдағыш тегіс. Үстелде дайындаманың сырғуын жеңілдететін роликтер қарастырылған, олардың орналасуы арнайы тұтқамен реттелген. Сүргілеу бөлігінің орналасу биіктігі маховикпен реттеледі: ол көлденең осьте орналасқан, бұл айналу кезінде ыңғайлы. Бір айналымда сүргілеу тереңдігі екі миллиметрге өзгереді. Тұғырдың ішінде қозғалтқыштың төменгі орналасуы бар ықшам дизайн дайындаманы кері беру үшін машинаның үстіне роликтерді орналастыруға мүмкіндік берді, бұл шеберхананың шектеулі кеңістігінде жұмысты айтарлықтай жеңілдетеді.
Powermatic 15HH қалыңдатқыш станогы, осы брендтің кез келген басқа жабдықтары сияқты, ең жақсы техникалық шешімдерді біріктіреді және өнеркәсіптік өндіріс, шағын ағаш шеберханасы немесе әуесқой ағаш өңдеу болсын, қолдану саласына қарамастан, ең талапшыл пайдаланушылардың қажеттіліктерін қанағаттандырады. .
Ерекшеліктері:
- Helical пышақ білігі
- беру жылдамдығын 2 сатылы реттеу
- Дөңгелектері бар қалыңдатқыш үстел
- Үстел шығыршықтарының орналасу биіктігін реттеу
- Айналмалы маховикпен сүргілеу биіктігін реттеу
- Шойыннан құйылған алмалы-салмалы жұмыс үстелінің ұзартқыштары
- Шойыннан құйылған корпус
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 5,5 (3,8) |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 4500 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 76 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 15х15х2,5 мм |
| Пышақтар саны | 102 |
| Дайындаманы беру жылдамдығы | 4,9 және 6,1 м/мин |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 380 мм |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 152 мм |
| Бір өтуде сүргілеудің максималды тереңдігі | 4,7 мм |
| Бүкіл ені бойынша бір өту кезінде жоспарлаудың рұқсат етілген максималды тереңдігі | 2,0 мм |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы, мм | 203 |
| Қалыңдатқыш үстелдің ұзындығы (ұзартқыштармен) | 510 (1215) мм |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 |
| Кернеу, Жылы | 400 |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 1219 |
| Ені, мм | 790 |
| Биіктігі, мм | 1105 |
| Салмағы, кг | 228 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 76 |
| Қаптамадағы ені, см | 70 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 120 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 260 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Powermatic |
- Бағасы: 2 840 000 ₸

