
Powermatic WP2510 "helical" сүргілеу білігі бар қалыңдатқыш станок
Powermatic WP2510 – өнеркәсіптік жағдайларда пайдалануға бағытталған кең форматты қалыңдатқыш (635 мм). Бұл ең жақсы техникалық шешімдерді біріктіретін заманауи жоғары сапалы станок: оны басқару оңай, беріктігі, сенімділігі және өнімділігі жоғары, қызмет көрсету аралықтары ұзақ, шуы төмен, тегістеудің жоғары сапасын қамтамасыз етеді және қолдануда жан-жақты.
Қалыңдықты helical тегістеуіш білігі толық жұмыс істейді. Тікелей болат пышақтардың орнына оның бірнеше қатарда спираль түрінде орналасқан радиусы беттері бар карбидті сегменттері бар. Әрбір элементтің төрт кесу жағы бар, бұл оның қызмет ету мерзімін бірнеше есе арттырады. Сонымен қатар, олар әдетте бірден емес, бірнеше бөлікке ауыстырылады немесе бұрылады.
Қоректендіру білігі сегменттерге бөлінеді: оның қималары бір-біріне қатысты қозғалмалы, бұл қалыңдығы біркелкі емес дайындамаларды бір уақытта беруге мүмкіндік береді. Екі жаққа бірнеше миллиметр шашыраған кезде бөлшектерді түсіру және оларды топтық өңдеу қамтамасыз етіледі. Бұл функция станоктың номиналды жүктемесін қалыптастыру тұрғысынан өте маңызды және персоналдың еңбек шығындарын да, электр энергиясын тұтынумен және ресурстарды өндірумен байланысты машина уақытын да үнемдеуге мүмкіндік береді. WP-2510-да әдеттегідей үш емес, екі емес, брошинг жылдамдығы бар, ал экстремалды мәндер екі есеге жуық ерекшеленеді, бұл өңдеу режимін оңтайлы таңдауға және тегістеу сапасын төмендетпей өнімділікті арттыруға мүмкіндік береді.
Станок электрондық басқару жүйесімен жабдықталған, ол персоналды бастапқы оқыту кезінде жұмыс параметрлерін дәл цифрлық бақылаудың арқасында еңбек өнімділігін арттыруға, қайта баптауды жеңілдетуге және ақауды болдырмауға мүмкіндік береді. Сондай-ақ, басқарудың жеңілдетілген режимдері қарастырылған: "қолмен" үстелді "жоғары" / "төмен" батырмаларымен жылжыту, корпустағы дисплей немесе шкала бойынша мәнді тексеру немесе маховиктің көмегімен толығымен қолмен.
Механикалық бөлік сонымен қатар Powermatic-тің жоғары класына толығымен сәйкес келеді: барлық қажетті реттеулер қарастырылған, жүк көтергіш бөлшектер массивті шойын құймасынан жасалған, үш фазалы қозғалтқышта үлкен қуат қоры және іске қосу тогының шектегіші бар.
Ерекшеліктері:
- Helical пышақ білігі
- Индикация мен басқарудың электрондық жүйесі
- Электрондық іске қосу тогын шектеу жүйесі
- беру жылдамдығын 3 сатылы реттеу
- Металл секциялық қоректендіру білігі
- Басқару панелінен және айналмалы маховиктен сүргілеу биіктігін реттеу
- Дөңгелектері бар қалыңдатқыш үстел
- Үстел шығыршықтарының орналасу биіктігін реттеу
- Шойыннан құйылған корпус
- тасымалдауға арналған 4 ілмек
| Өлшемдері | 1420 x 1115 x 1700 мм |
| Салмақ | 755 келі |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 86 мм |
| Айналу жиілігі | 5000 айн/мин |
| Сору штуцерінің диаметрі | 127 мм |
| Беру жылдамдығы | 6 / 8 / 10 м/мин |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы | 250 мм |
| Дайындаманың ең үлкен ені | 635 мм |
| Тұтынылатын қуат | 11 кВТ |
| Шығу қуаты | 7,2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Пышақтар саны | 174 |
| Өңдеу тереңдігі | 6 мм |
| Пышақтардың өлшемі | 15 х 15 х 2,5 мм |
| Дайындаманың биіктігі | 230 мм |
| Үстел қозғалтқышы | 0,37 кВТ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Powermatic |
- Бағасы: 8 950 000 ₸

