
JET JWP-15K 230В қалыңдатқыш станок
JWP-15K — кәсіби және әуесқойлық пайдалануға арналған берік және массивті конструкциясы бар қалыңдатқыш машина. Жұмыс үстелі, оның ұзартқыштары, негізі және сүргілеу торабы шойыннан жасалған. Саңылауды реттеу үстелді көтеру және түсіру кезінде орын алады, төменгі қалыпта пышақтарға дейінгі қашықтық 200 мм-ден асады, бұл үлкен штангаларды немесе шетіне орнатылған тақталарды өткізуге мүмкіндік береді.
Қозғалтқыш төменгі жағында тұғырда орналасқан және корпустың үстіңгі бөлігін алмайды, бұл дайындамаларды кері беру үшін екі металл роликті орнатуға және пышақтарды ауыстыру және реттеу үшін тегістеу білігіне ыңғайлы қол жеткізуге мүмкіндік берді. Штаттық жабдықта үш тік жүзі бар барабан орнатылған. Қарқынды пайдалану үшін, қатты және шиыршықталған жыныстармен жиі жұмыс істегенде, өңдеу сапасына қойылатын талаптардың жоғарылауымен, радиусы бар 75 төрт жақты карбидті сегменттері бар бұрандалы білікті сатып алу және орнату ұсынылады. кесу жиегі.
Дайындаманы беру әр түрлі типтегі біліктермен жүзеге асырылады: біріншісі - ойықтары бар металл ("тау күлі"), екіншісі - тегіс резеңке. Үстел бетіндегі үйкелісті азайту үшін оған роликтер салынған, ағаштың қаттылығына және басқа факторларға байланысты олардың бетінен шығуы 0-ден 1,5 мм-ге дейін реттеледі. Механизм эксцентрлік, әрбір ролик үшін бөлек.
Станок үлкен (270 кг) салмаққа ие және бір адамның күшімен шеберханада қозғалу үшін көтергіш механизмі бар шассимен жабдықталған: екі доңғалақ тұрақты тірек қызметін атқарады, үшіншісі педальды басқанда салмақты көтере отырып, ұзартылады.
Ерекшеліктері:
- Helical сүргілеу білігін орнату мүмкіндігі
- беру жылдамдығын 2 сатылы реттеу
- Дөңгелектері бар қалыңдатқыш үстел
- Айналмалы штурвалмен сүргілеу биіктігін реттеу
- Үстел шығыршықтарының орналасу биіктігін реттеу
- Шойыннан құйылған алмалы-салмалы жұмыс үстелінің ұзартқыштары
- Шойыннан құйылған корпус
- Еденге орнатуға арналған тұғыр-тұғыр
- Станокты тасымалдауды жеңілдету үшін көтергіш механизмі бар құрылғы
| Жалпы | |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 2,8 (2,2) |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 4800 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 76 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 381х25х3 мм |
| Пышақтар саны | 3 |
| Беру жылдамдығы, м/мин | 5 және 9 м/мин |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 380 мм |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 203 мм |
| Бір өтуде сүргілеудің максималды тереңдігі | 5,0 мм |
| Максималды-бүкіл ені бойынша бір өту кезінде рұқсат етілген жоспарлау тереңдігі | 2,0 мм |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы, мм | 170 мм |
| Қалыңдатқыш үстелдің ұзындығы (ұзартқыштармен) | 510 (1080) мм |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 мм |
| Ұзындығы, мм | 1080 |
| Ені, мм | 850 |
| Биіктігі, мм | 1170 |
| Салмағы, кг | 270 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 79 |
| Қаптамадағы ені, см | 75 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 117,5 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 300 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: 1 039 000 ₸

