
JET JWP-12L Қалыңдатқыш станок
JWP-12L – ұтқырлықтың, өнімділіктің, сенімділіктің және салыстырмалы түрде төмен бағаның үйлесімі арқасында кеңінен сұранысқа ие танымал ықшам кластағы портативті қалыңдатқыш машина. Конструкция дәстүрлі өзін-өзі дәлелдеген шешімдерді жаңаларымен сәтті үйлестіреді. Мысалы, беру және қабылдау біліктерінің енді ашық түсті резеңке жабыны бар – сырғып кеткен жағдайда олар қара қалдық қалдырмайды. Планер бөлігінің биіктігін реттеу механизмінде дәстүрлі реттеу шкаласынан басқа, түсіру тереңдігін көрсететін индикатор бар. Дайындаманы оның өлшегішінің астына қою арқылы пышақтардың қаншалықты қалың кесілетінін білуге және қажет болған жағдайда бұл параметрді реттеуге болады (ең жоғары ұсынылған мән бүкіл ені бойынша 1,6 мм және егер бөлік 150 мм-ден аз болса, 2,4 мм). диаметрі).
Сүргілеу барабаны екі екі жақты жүздермен жабдықталған, оларды ауыстырған кезде құлақшаны реттеу қажет емес, бұл процедураны айтарлықтай жеңілдетеді. Пышақтарды орнату мен алуды жеңілдету үшін магнитті ұстағыш машинамен бірге жеткізіледі.
Аспирация жүйесінің жетілдірілген конструкциясы құрылыс шаңсорғышына жұқа шланг (50 немесе 64 мм) арқылы жалғанған кезде де, 100 мм гильзасы бар сору қондырғыларымен жұмыс істегенде де жоңқаларды тиімді кетіруді қамтамасыз етеді. Соңғы жағдайда адаптер жүйеге оның қалыпты жұмыс істеуі үшін қажетті қосымша ауа ағынын қамтамасыз етеді.
Ерекшеліктері:
- Ток бойынша артық жүктеме кезінде ажыратудың қорғаныс автоматы
- Көрсеткіш индикаторы бар сүргілеу тереңдігін өлшегіш
- Резеңкеленген беру біліктері
- Айналмалы тұтқамен сүргілеу биіктігін реттеу
- Жиналмалы беру және түсіру үстелдері
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 1,7 кВТ |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 10000 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 50,8 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 320х12х1,5 мм |
| Пышақтар саны | 2 |
| Дайындаманы беру жылдамдығы | 7,9 м/мин |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 318 мм |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 152 мм |
| Бір өтуде сүргілеудің максималды тереңдігі | 2,4 мм |
| Бүкіл ені бойынша бір өту кезінде жоспарлаудың рұқсат етілген максималды тереңдігі | 1,6 мм |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы, мм | 178 мм |
| Қалыңдатқыш үстелдің ұзындығы (ұзартқыштармен) | 240 (710) мм |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 50, 64 немесе 100 мм |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Ұзындығы, мм | 500 |
| Ені, мм | 710 |
| Биіктігі, мм | 465 |
| Салмағы, кг | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 63,5 |
| Қаптамадағы ені, см | 46,5 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 39 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 27 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 358 000 ₸

