
Сегменттелген білігі бар JET JWP-13HH қалыңдатқыш станок
JWP-13HH ені 330 мм сегменттелген пышақ білігі бар ықшам класты заманауи қалыңдатқыш станок. Тегістеуіш барабан түзу ұзын қалақтармен емес, қатарынан бірнеше бөлікке орнатылған шағын (ені 14 мм) кесетін HSS сегменттерімен жабдықталған. Бұл қатарлар (барлығы 6) дайындамаға ретімен орналастырылады, бұл тербелістерді, шуды және соққы жүктемелерін азайтады. Сонымен қатар, тегістеу сапасы жақсарады – әр пышақ дайындаманың бүкіл ені бойынша қатты "қабатты" алып тастамайды, бірақ тар (14 мм) жолақты алып тастайды, бұл ағаштың бұралған жерлерін жұлып алу ықтималдығын едәуір азайтады. Бұл процесте алып тастауға және жоюға ыңғайлы ұсақ жоңқалар пайда болады.
Сегменттелген біліктің артықшылықтарының бірі: жеке тозған немесе зақымдалған элементтерді басқаларына тәуелсіз жаңарту мүмкіндігі. Сонымен қатар, процедураның өзі оңайырақ: ешқандай реттеу қажет емес, пышақтар дәл және біркелкі орналасады. Әрбір сегменттің екі кесу жиегі бар, сондықтан оны ауыстыру алдында екінші жағымен орнатуға болады.
Станок екі жылдамдықты беру механизмімен жабдықталған, біліктері резеңкемен қапталған. Сүргілеу биіктігін реттеу тұтқаны жоғарыдан айналдыру арқылы жүзеге асырылады, реттеу миллиметрлік өлшеуіш шкаласы мен ағаш қалыңдығының стандартты мәндерінің жиынтығы бар мұнара аялдамасы арқылы жеңілдетіледі. Дайындаманы белгіленген өлшемге дейін тегістеу кезінде ағашты алу тереңдігін анықтау үшін өлшеуіш таяқшасы бар өлшеу индикаторы қамтамасыз етілген. Корпустың жоғарғы жағында дайындамаларды кері жіберуге арналған роликтер бар.
Жоңқаларды жинау және алу жүйесі күрделі кәсіби үлгілер деңгейінде ұйымдастырылған: тар өткелдері мен қалталары жоқ көлемді қаптамада 100 және 64 мм шлангтарды қосуға арналған екі саңылау (бір-бірінің ішінде) бар. Конструкцияда аспирациялық жүйесіз жұмыс істегенде жоңқаларды тікелей шығару үшін саңылауды ашатын топсалы қалқан бар – бұл жұмыс режимі ұсынылмаса да, ол қамтамасыз етілген және басқа машиналардағыдай қаптаманы бөлшектеуді қажет етпейді.
Ерекшеліктері:
- Ток бойынша артық жүктеме кезінде ажыратудың қорғаныс автоматы
- Сегменттелген сүргілеу білігі
- Көрсеткіш индикаторы бар сүргілеу тереңдігін өлшегіш
- беру жылдамдығын 2 сатылы реттеу
- Резеңкеленген беру біліктері
- Айналмалы тұтқамен сүргілеу биіктігін реттеу
- Жиналмалы беру және түсіру үстелдері
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 1,7 кВТ |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 10000 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 50,8 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 14х14х2,0 мм |
| Пышақтар саны | 26 |
| Беру жылдамдығы, м/мин | 4,9 және 7,9 м/мин |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 330 мм |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 152 мм |
| Бір өтуде сүргілеудің максималды тереңдігі | 3,0 мм |
| Бүкіл ені бойынша бір өту кезінде жоспарлаудың рұқсат етілген максималды тереңдігі | 1,6 мм |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы, мм | 178 мм |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 64 немесе 100 мм |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Ұзындығы, мм | 560 |
| Ені, мм | 875 |
| Биіктігі, мм | 500 |
| Салмағы, кг | 31 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 64 |
| Қаптамадағы ені, см | 41 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 52 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 35 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: 527 000 ₸

