
Powermatic 201HH helical 400В білігі бар қалыңдатқыш станок
Powermatic 201HH – өнеркәсіптік жағдайларда пайдалануға бағытталған қалыңдатқыш. Бұл ең жақсы техникалық шешімдерді біріктіретін заманауи жоғары сапалы станок: оны басқару оңай, беріктігі, сенімділігі және өнімділігі жоғары, қызмет көрсету аралықтары ұзақ, шуы төмен, тегістеудің жоғары сапасын қамтамасыз етеді және қолдануда жан-жақты.
Қалыңдықты helical тегістеуіш білігі толық жұмыс істейді. Тікелей болат пышақтардың орнына оның бірнеше қатарда спираль түрінде орналасқан радиусы беттері бар карбидті сегменттері бар. Әрбір элементтің төрт кесу жағы бар, бұл оның қызмет ету мерзімін бірнеше есе арттырады. Сонымен қатар, олар әдетте бірден емес, бірнеше бөлікке ауыстырылады немесе бұрылады.
Қоректендіру білігі сегменттерге бөлінеді: оның қималары бір-біріне қатысты қозғалмалы, бұл қалыңдығы біркелкі емес дайындамаларды бір уақытта беруге мүмкіндік береді. Екі жаққа бірнеше миллиметр шашыраған кезде бөлшектерді түсіру және оларды топтық өңдеу қамтамасыз етіледі. Бұл функция станоктың номиналды жүктемесін қалыптастыру тұрғысынан өте маңызды және персоналдың еңбек шығындарын да, электр энергиясын тұтынумен және ресурстарды өндірумен байланысты машина уақытын да үнемдеуге мүмкіндік береді. Дайындаманы тартудың екі жылдамдығы өңдеу режимін оңтайлы таңдауға және тегістеу сапасын төмендетпей өнімділікті арттыруға мүмкіндік береді.
Механикалық бөлік сонымен қатар Powermatic-тің жоғары класына толығымен сәйкес келеді: барлық қажетті реттеулер қамтамасыз етілген, жүк көтергіш бөлшектер үлкен шойын құймасынан жасалған, үш фазалы қозғалтқыш үлкен қуат резервіне ие.
Ерекшеліктері:
- Helical пышақ білігі
- беру жылдамдығын 2 сатылы реттеу
- Металл секциялық қоректендіру білігі
- Айналмалы маховикпен сүргілеу биіктігін реттеу
- Дөңгелектері бар қалыңдатқыш үстел
- Үстел шығыршықтарының орналасу биіктігін реттеу
- Шойыннан құйылған корпус
| Жалпы | |
| Кернеу, Жылы | 400 |
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 7,3 (5,6) |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 4800 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 87 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 15х15х2,5 мм |
| Пышақтар саны | 125 |
| Беру жылдамдығы, м/мин | 6 және 10 |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 560 мм |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 235 мм |
| Бір өтуде сүргілеудің максималды тереңдігі | 6,0 мм |
| Бүкіл ені бойынша бір өту кезінде жоспарлаудың рұқсат етілген максималды тереңдігі | 3,0 мм |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы, мм | 254 мм |
| Қалыңдатқыш үстелдің ұзындығы | 826 мм |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 127 мм |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 1067 |
| Ені, мм | 1245 |
| Биіктігі, мм | 1500 |
| Салмағы, кг | 615 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Powermatic |
- Бағасы: 5 990 000 ₸

