
JET JWP-12 Тасымалды қалыңдатқыш станок
Ерекшеліктері:
- Ток бойынша артық жүктеме кезінде ажыратудың қорғаныс автоматы
- Айналмалы тұтқамен сүргілеу биіктігін реттеу
- Роликтері бар қайырмалы беру және түсіру үстелдері
JWP-12 жиналмалы үстелдері бар портативті қалыңдатқыш машина. Ықшам өлшеміне қарамастан, ол қуатты (1800 Вт) тартымды коллекторлы қозғалтқышпен жабдықталған және жоғары өнімділікпен ені 12 дюймге (шамамен 300 мм) дейінгі дайындамаларды "өткізуге" мүмкіндік береді. Мұқият бапталған кезде ол қалыңдатудың жоғары сапасын қамтамасыз етеді, содан кейін бөлшектерді қосымша өңдеу қажет емес. Дөрекі кедір-бұдырлы сүргілеу үшін жарамды және көптеген басқа ұқсас үлгілерге қарағанда жақсырақ, өйткені олардан айырмашылығы, оның бір рет қолданылатын тар пышақтардан гөрі барабанда аралық жолақтармен бекітілген берік қайралатын пышақтары бар. Станоктың сору жүйесіне қосуға арналған саптамасы бар шаң жинағыш қаптамасы бар және айналмалы тұтқасы бар жылжымалы қалыңдықтар үшін әдеттегі тегістеу биіктігін реттеу жүйелерімен және дайындаманы резеңкеленген біліктермен автоматты түрде тартумен жабдықталған.
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 153 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 1,8 кВТ |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тауар карточкасындағы аналогы | 10000846M |
| Қозғалтқыш түрі | Коллекторлық |
| Жұмыс тәртібі | Қайтадан қысқа мерзімді |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 9000 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 48 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 319 х 18 х 3 мм |
| Пышақтар саны | 2 |
| Дайындаманы беру жылдамдығы | 7 м/мин |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 318 мм |
| Бір өтуде сүргілеудің максималды тереңдігі | 2,5 мм |
| Бүкіл ені бойынша бір өту кезінде жоспарлаудың рұқсат етілген максималды тереңдігі | 1,0 мм |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы, мм | 130 |
| Қалыңдатқыш үстелдің ұзындығы (ұзартқыштармен) | 295 (690) мм |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 |
| Ұзындығы, мм | 580 |
| Ені, мм | 560 |
| Биіктігі, мм | 465 |
| Салмағы, кг | 33 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 61,5 |
| Қаптамадағы ені, см | 35,5 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 46,5 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 36 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: 263 000 ₸

