
JET JWP-15B Қалыңдатқыш станок 230 В
JWP-15B — шағын ағаш шеберханаларында пайдалану үшін оңтайлы, жиналмалы үстелдері бар кәсіби қалыңдатқыш машина. Бұл жоғары өнімділік сипаттамалары мен пайдалану ыңғайлылығын біріктіретін мүлдем жаңа заманауи модель. Мысалы, реттеу кезінде тегістеу бөлігінің көтерілуін жеңілдету үшін механизмнің жылжымалы бөлігінің салмағын өтеу үшін екі газ аялдамасы орнатылады (сонымен қатар, құрастырудың өзі шойын құймасынан гөрі алюминийден жеңілірек). Лифт көлденең жазықтықта орнатылған руль дөңгелегін төрт бағанның бірінің жетек бұрандасына тікелей айналдыру арқылы жасалады. Тұтқаның бір айналымы 4 мм қозғалысқа әкеледі.
Дайындаманы автоматты түрде беру екі білік арқылы жүзеге асырылады: алдыңғы гофрленген болат және артқы резеңке тегіс. Екі жылдамдық жылжымалы тұтқаның көмегімен механикалық түрде ауыстырылады. Дайындаманың лақтырылуынан қорғау үшін тырнақтан қорғаныс қолданылады. Сүргілеу білігінің корпустың төменгі бөлігінде орналасқан қозғалтқыштан серпентиндік белдікпен жетегі. Бұл орналасудың арқасында пышақтарға қол жеткізу мүмкіндігінше жеңілдетіледі: жоңқаларды тазалау, шайырды кетіру немесе пышақтарды ауыстыру үшін шаң жинағышты алып тастау жеткілікті. Опция ретінде білікті спираль бойынша бірнеше қатарға орнатылған карбидті тетраэдрлік пышақтары бар сегменттелген спиральмен ауыстыруға болады. Бұл қалақтардың тозуға төзімділігін арттыру есебінен сүргілеу сапасын арттыруға және станокқа қызмет көрсетуге кететін уақыт шығындарын азайтуға мүмкіндік береді.
Қалыңдатқыш үстел — шойыннан құйылған, роликтері жоқ тұтас, оған қалың болат қаңылтырдан жасалған екі топсалы ұзартқыш сымдар бекітілген. Жеткізудің басқа нұсқалары, мысалы, бұрандалы тегістеуіш білігі бар, қатты болттармен бекітілген шойын бөліктерін пайдалануы мүмкін.
Ерекшеліктері:
- Helical сүргілеу білігін орнату мүмкіндігі
- беру жылдамдығын 2 сатылы реттеу
- Айналмалы штурвалмен сүргілеу биіктігін реттеу
- Сүргілеу бөлігінің газ аялдамалары
- Болат табақтан жасалған қайырмалы беру және түсіру үстелдері
- Шойыннан құйылған жұмыс бөлігі
- Еденге орнатуға арналған тұғыр-тұғыр
| Өлшемдері | 1180х660х1200 мм |
| Салмақ | 115 келі |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 68 мм |
| Айналу жиілігі | 5200 айн/мин |
| Сору штуцерінің диаметрі | 100 мм |
| Беру жылдамдығы | 4,9 және 6,1 м/мин |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы | 150 мм |
| Дайындаманың ең үлкен ені | 380 мм |
| Тұтынылатын қуат | 2,8 кВТ |
| Шығу қуаты | 2,2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Пышақтар саны | 3 |
| Өңдеу тереңдігі | 2 мм |
| Пышақтардың өлшемі | 381х25х3 мм |
| Макс. дайындаманың биіктігі | 153 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

