
JET JWP-15BHH 400В қалыңдатқыш станок
JWP-15BHH — шойын үстелдері және helical сүргілеу білігі бар едендік қалыңдатқыш. Оның спираль бойымен бірнеше қатарға орнатылған 48 карбидті 4 жақты радиусты қырлы қалақтары бар. Кәдімгі түзу пышақтармен салыстырғанда, helical тегістеудің ең жақсы сапасын қамтамасыз етеді, әсіресе бұралған және түйінді ағаштарда, тозуға төзімділігі жоғары, техникалық қызмет көрсету және реттеу оңайырақ. Мұндай барабаны бар станок тынышырақ жұмыс істейді, аз дірілдейді. Қалдық жоңқалар кішірек, сору жүйесінің арналарын бітеп тастамайды, тығыздығы жоғары, бұл қалдықтарды жинағыштарды жиі тазалауға мүмкіндік береді. Осының барлығы станокты пайдалану тиімділігін арттыруға мүмкіндік береді, бұл әсіресе кәсіби пайдалану кезінде маңызды.
JWP-15BHH конструкциясы мен конструкциясы мүлдем жаңа - бұл жаңа технологияларды қолдану арқылы жасалған заманауи модель. Сонымен, сүргілеу бөлігі шойыннан емес, алюминийден жасалған: ол айтарлықтай жеңілірек және сонымен бірге күрделі жобаланған пішінге байланысты жеткілікті қаттылыққа ие.
Модель жоғары өнімділік сипаттамалары мен пайдаланудың қарапайымдылығын біріктіреді. Мысалы, реттеу кезінде сүргілеу бөлігінің көтерілуін жеңілдету үшін механизмнің жылжымалы бөлігінің салмағын өтеу үшін екі газ аялдамасы орнатылған. Лифт көлденең жазықтықта орнатылған руль дөңгелегін төрт бағанның бірінің жетек бұрандасына тікелей айналдыру арқылы жасалады. Тұтқаның бір айналымы 4 мм қозғалысқа әкеледі.
Дайындаманы автоматты түрде беру екі білік арқылы жүзеге асырылады: алдыңғы гофрленген болат және артқы резеңке тегіс. Екі жылдамдық жылжымалы тұтқаның көмегімен механикалық түрде ауыстырылады. Дайындаманың лақтырылуынан қорғау үшін тырнақтан қорғаныс қолданылады. Сүргілеу білігінің корпустың төменгі бөлігінде орналасқан қозғалтқыштан серпентиндік белдікпен жетегі. Бұл орналасудың арқасында пышақтарға қол жеткізу мүмкіндігінше жеңілдетіледі: жоңқаларды тазалау, шайырды кетіру немесе пышақтарды ауыстыру үшін шаң жинағышты алып тастау жеткілікті.
Салмақтық үстел шығыршықсыз тұтас, оған ұзартқыштардың екі алмалы-салмалы секциясы қатты бұрандалармен бекітіледі.
Ерекшеліктері:
- Helical сүргілеу білігі
- беру жылдамдығын 2 сатылы реттеу
- Айналмалы штурвалмен сүргілеу биіктігін реттеу
- Сүргілеу бөлігінің газ аялдамалары
- Шойыннан құйылған алмалы-салмалы беру және түсіру үстелдері
- Алюминий қорытпасынан құйылған жұмыс бөлігі
- Еденге орнатуға арналған тұғыр-тұғыр
| Кернеу, Жылы | 400 |
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 2,8 (2,2) |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 5200 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 68 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 15,0х15,0х2,5 мм |
| Пышақтар саны | 48 |
| Беру жылдамдығы, м/мин | 4,9 және 6,1 м/мин |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 380 мм |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 153 |
| Бір өтуде сүргілеудің максималды тереңдігі | 4,7 мм |
| Максималды-бүкіл ені бойынша бір өту кезінде рұқсат етілген жоспарлау тереңдігі | 2,0 мм |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы, мм | 150 мм |
| Қалыңдатқыш үстелдің ұзындығы (ұзартқыштармен) | 540 (1250) мм |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 мм |
| Өндірістен шығарылды | Y |
| Тауар карточкасындағы аналогы | 10000284T |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 1200 |
| Ені, мм | 670 |
| Биіктігі, мм | 1250 |
| Салмағы, кг | 130 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 76 |
| Қаптамадағы ені, см | 59 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 125 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 160 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

