
JET JWP-16 OS HH Helical сүргілеу білігі бар 400В қалыңдатқыш станок
Қалыңдатқыш станоктың моделі JWP-16HH OS компаниядан JET - бұл ағашпен жұмыс істеуге арналған кәсіби жабдықтың тамаша үлгісі. Бұл өнім (SKU) қолжетімді санатқа жатады, себебі оның бағасы (JWP-16HH OS үлгісі) жоғары деңгейлі үлгіден бірнеше реттік төмен.
JWP-16HH OS станогы дірілдің жұмыс процесіне әсерін барынша азайтатын арнайы конструкцияға ие. Бұл құрылғының жүрегі үш фазалы қуатты қозғалтқыш болып табылады. Ағашты сапалы өңдеу үшін қолда бар 4,9 (3,8) кВТ қуат қоры жеткілікті. Үш фазалы қозғалтқыш басқа ұқсас кәсіби жабдықтар сияқты кернеуі 380 В желіден жұмыс істейді. Жұмыс процесін реттеу және баптау машинаның ойластырылған ыңғайлы басқару элементтері үшін өте ыңғайлы. JWP-16OS-қа ұқсастығы тек сыртқы, іс жүзінде мүлдем басқа құрылғы.
Жаңа Helical білігі JWP-16HH OS қалыңдатқыш машинасының негізгі құрылымдық ерекшеліктерінің бірі болып табылады. Кескіш элемент JET инженерлерінің жеке әзірлемесі болып табылады. Білік арнайы конструкция бойынша жасалған (патенттелген технология), ол 90 карбидті кескіш сегменттерден тұрады. Бұл сегменттердің ерекше құрылымы және олардың орналасуы жабдықтың қызмет ету мерзімін, сондай-ақ жұмыстың тиімділігі мен сапасын едәуір арттыра алады. Сондай-ақ, бұл дизайн мүмкіндігі шу мен діріл деңгейін төмендетуге көмектеседі.
Ерекшеліктері:
- Helical сүргілеу білігі
- беру жылдамдығын 2 сатылы реттеу
- Металл беру біліктері
- Дөңгелектері бар қалыңдатқыш үстел
- Айналмалы маховикпен сүргілеу биіктігін реттеу
- Алмалы-салмалы роликті беру және түсіру үстелдері
- Шойыннан құйылған корпус
| Өлшемдері | 900х900х900мм |
| Салмақ | 235 кг |
| Айналу жиілігі | 4500 айн/мин |
| Сору штуцерінің диаметрі | 100 мм |
| Беру жылдамдығы | 5 және 6 м/мин |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы | 200 мм |
| Дайындаманың ең үлкен ені | 405 мм |
| Тұтынылатын қуат | 4,9 кВТ |
| Шығу қуаты | 3,8 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Білік | 73 мм БҰРАНДАЛЫ |
| Пышақтар саны | 90 |
| Өңдеу тереңдігі | 5,0 мм-ден 2,0 мм-ге дейін - бүкіл ені бойынша |
| Кестелердің өлшемі | 515 мм, кеңейтімдері бар - 1220 мм |
| Пышақтардың өлшемі | 15 х 15 х 2,5 мм |
| Дайындаманың биіктігі | 150 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

