
Powermatic 209 HH helical сүргілеу білігі бар қалыңдатқыш станок
Powermatic 209 HH — helical сүргілеу білігі бар қалыңдатқыш станок – қуатты, өнімді, өңдеудің жоғары сапасын қамтамасыз етеді және техникалық қызмет көрсету мен баптауға ең аз уақытты қажет етеді. Барабанда 138 карбидті қалақ орнатылған, олардың әрқайсысында төрт кесу жиегі бар, бұл қалыпты табиғи тозу кезінде қорды бірнеше есе арттырады. Бөгде қосындылардан қатты зақымданған жағдайда тек жеке сегменттер ауыстырылады. Пышақтардың дөңгелек радиустық жиектері бар және спираль түрінде орнатылады, соның арқасында олар ағашқа дәйекті және бұрышпен енеді. Бұл кесу режимі түйіндері бар ағаш бөліктерін ақаусыз өтуге және төтенше жағдайларда тіпті дәнге қарсы жұмыс істеуге мүмкіндік береді, бұл кәдімгі түзу пышақтармен тегістеу кезінде өте қажет емес.
Станок қатты және массивті конструкцияға ие, тіпті жұмыс үстелінің ұзартқыштары шойыннан жасалған. Барлық қажетті баптаулар мен реттеулер қарастырылған. Бағандарда тығындары бар үстелді көтеру механизмі. Дайындаманы офсеттік орталық осьтерде оңай тартуға арналған төменгі шығыршықтар (беттің үстіндегі құлақшаны оңай және жылдам орнатуға арналған эксцентрлік механизм). Беру біліктері — металл: беруші — ойықтары бар, қабылдаушы — тегіс. "Брошинг" минутына 7 немесе 10 метр жылдамдықпен мүмкін болады.
Ерекшеліктері:
- Helical сүргілеу білігі
- беру жылдамдығын 2 сатылы реттеу
- Дөңгелектері бар қалыңдатқыш үстел
- Айналмалы маховикпен сүргілеу биіктігін реттеу
- Үстелдің биіктігін реттеудің тісті механизмі
- Шойыннан құйылған алмалы-салмалы жұмыс үстелінің ұзартқыштары
- Шойыннан құйылған корпус
| Өлшемдері | 660 х 930 х 1050 мм |
| Айналу жиілігі | 5000 айн/мин |
| Сору штуцерінің диаметрі | 127 мм |
| Беру жылдамдығы | 7 немесе 10 м/мин |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы | 170 мм |
| Дайындаманың ең үлкен ені | 500 мм |
| Тұтынылатын қуат | 5.5 кВТ |
| Шығу қуаты | 3,8 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Білік | 81 мм |
| Пышақтар саны | 132 |
| Өңдеу тереңдігі | 5мм |
| Пышақтардың өлшемі | 15 х 15 х 2,5 мм |
| Дайындаманың биіктігі | 200 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Powermatic |
- Бағасы: 3 720 000 ₸

