
JET JPT-8B-M 230В қалыңдықты біріктіру машинасы
Станок жеке пайдалануға арналған және ең көп сұранысқа ие екі жоспарлау функциясын біріктіреді: біріктіру және қалыңдату. Jet JPT-8B ол жоғары өнімділікті қамтамасыз ететін қуатты және "тартымды" коллекторлық қозғалтқышпен жабдықталған. Қозғалтқыштардың бұл түрі температуралық режимді сақтауды талап етеді, сондықтан қозғалтқыш қызып кеткен жағдайда қуатты өшіретін сенсор қарастырылған.
Үстіңгі үстелде фугалау немесе сүргілеу параллель тіреуіштің көмегімен бұрышпен орындалады, оның еңісі 0-ден 45°-қа дейінгі диапазонда реттеледі. Біріктіру кезінде материалды алудың максималды мөлшері 3 мм. Қалыңдату (бөлшектерді қалыңдығы бойынша калибрлеу) үшін төменгі үстел мен дайындамаларды автоматты түрде беру құрылғысы арналған. Бұл жағдайда бір өтуде тегістеудің максималды тереңдігі 2 мм құрайды.
Кең функционалдығы мен жоғары өнімділігімен Jet JPT-8B салмағы 30 кг-нан аз және мобильді болып қалады: оны құрылыс алаңына апаруға немесе шеберхананың айналасында жалғыз жылжытуға болады.
Пайдалану барысында осы типтегі станоктардың дәл және ақаусыз жұмыс істеуі тек жоғары сапалы жоңқаларды жою арқылы, мысалы, Jet сору қондырғыларын пайдалану арқылы мүмкін болатынын есте ұстаған жөн.
Ерекшеліктері:
- Шамадан тыс жүктеме кезінде ажырату жүйесі
Біріктіру
- Біріктіру тереңдігін реттеу
- Реттелетін біріктіргіш тірек
- Пышақ білігінің реттелетін қоршауы
- Алюминийден құйылған фугалық үстелдер
- Алюминий профилінен жасалған фугалық тіреуіш
Қалыңдату
- Резеңкеленген беру біліктері
- Айналмалы тұтқамен сүргілеу биіктігін реттеу
- Болат табақтан жасалған алмалы-салмалы жұмыс үстелінің ұзартқышы
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 1,5 кВТ |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 9000 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 50 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 205х16,5х1,5 мм |
| Пышақтар саны | 2 |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 200 мм |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 57 және 100 мм |
| БІРІКТІРУ: | |
| Бір өтуде сүргілеу тереңдігі | 0-3,0 мм |
| Біріктіру үстелінің өлшемдері (LxW) | 740х210 мм |
| Фугалық тіректің өлшемдері (ДхВ) | 530х105 мм |
| Фугалық тіректің еңіс бұрышы | 0-45° |
| ҚАЛЫҢДАТУ: | |
| Беру жылдамдығы, м/мин | 6 |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 120 |
| Бір өтуде сүргілеудің максималды тереңдігі | 2,0 мм |
| Максималды-бүкіл ені бойынша бір өту кезінде рұқсат етілген жоспарлау тереңдігі | 1,0 мм |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы, мм | 160 |
| Қалыңдатқыш үстелдің ұзындығы (ұзартқыштармен) | 270 (445) мм |
| Өндірістен шығарылды | Y |
| Ұзындығы, мм | 770 |
| Ені, мм | 430 |
| Биіктігі, мм | 460 |
| Салмағы, кг | 28 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 104,5 |
| Қаптамадағы ені, см | 44,5 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 53,5 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 38 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

