
JET JPT-10B 230В қалыңдықты біріктіру машинасы
JPT-10B қалыңдатқыш біріктіру машинасы, элемент нөмірі:707410M ағаштан жасалған дайындамаларды біріктіру және қалыңдатуға арналған. Станок ағаш бөлшектердің жазықтықтарын немесе жиектерін тегістейді, содан кейін станок үстелінде орналасқан пышақ білігінің көмегімен қажетті белгіленген өлшемдерге сәйкес тегістейді.
Үстелдің жылтыратылған бетін дайындау кезінде дайындамалардың оңтайлы сырғуына және бұйымды ұзақ уақыт пайдалануға ықпал ететін жоғары сапалы тозуға төзімді материал қолданылады. Тақталарды немесе арқалықтарды біріктіру процесінде ағаш қабаты жылдам айналатын пышақтармен жойылады және бөліктің беті тегіс және тегіс болады – бұл нәтижеге бұйымның механикалық бөліктерінің мінсіз дәлдігі мен сенімділігі арқылы қол жеткізіледі.
Дайындаманы өңдеудің бастапқы кезеңі оны айналмалы пышақ білігі бар алдыңғы үстелге орнатудан тұрады. Содан кейін дайындама айналмалы білік бағытында қолмен беріледі. Станоктың қалыңдатқыш бөлігі жұмыс үстелінің жоғарғы жағында орналасқан кескіш элементпен жабдықталған. Қалыңдатуды жүзеге асырған кезде дайындама үстелдің бетіне орнатылады және оның пышақ білігі бағытында берілуі роликті механизммен қамтамасыз етіледі. Бөлшектің берілген қалыңдығын реттеу үстелдің өзін түсіру және көтеру арқылы жүзеге асырылады. Бұл станок, сондай-ақ, арналған жою қылтанақтар немесе задир, туындайтын өңдеу кезінде ағаш бұйымдар.
Станоктардың өлшемдері ықшам, орнын ауыстыруға ыңғайлы және нормативтік талаптарға сәйкес қауіпсіз жұмыс жағдайларын қамтамасыз ететін арнайы қаптамалармен қорғалған сенімді электр қозғалтқыштарымен жабдықталған. Станокты баптау аса қиындық тудырмайды және эргономикалық тұтқалармен және рычагтармен жүзеге асырылады.
Ерекшеліктері:
- Шамадан тыс жүктеме кезінде ажырату жүйесі
Біріктіру
- Біріктіру тереңдігін реттеу
- Реттелетін біріктіргіш тірек
- Пышақ білігінің реттелетін қоршауы
- Алюминийден құйылған фугалық үстелдер
- Алюминий профилінен жасалған фугалық тіреуіш
Қалыңдату
- Айналмалы тұтқамен сүргілеу биіктігін реттеу
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 120 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 1,5 кВТ |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Өндірістен шығарылды | Y |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 9000 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 50 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 261 х 16,5 х 1,5 мм |
| Пышақтар саны | 2 |
| Дайындаманы беру жылдамдығы | 6 м/мин |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 254 мм |
| Бір өтуде сүргілеудің максималды тереңдігі | 2,0 мм |
| Бүкіл ені бойынша бір өту кезінде жоспарлаудың рұқсат етілген максималды тереңдігі | 1,0 мм |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы, мм | 160 |
| Қалыңдатқыш үстелдің ұзындығы (ұзартқыштармен) | 305 (500) мм |
| Бір өтуде сүргілеу тереңдігі | 0-3,0 мм |
| Біріктіру үстелінің өлшемдері (LxW) | 945 х 262 мм |
| Фугалық тіректің өлшемдері (ДхВ) | 635 х 125 мм |
| Фугалық тіректің еңіс бұрышы | 0–45° |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 |
| Ұзындығы, мм | 980 |
| Ені, мм | 470 |
| Биіктігі, мм | 1120 |
| Салмағы, кг | 34 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 104,5 |
| Қаптамадағы ені, см | 44,5 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 53,5 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 38 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: 390 000 ₸

