
JET JPT-260 400В қалыңдықты біріктіру машинасы
Jet JPT-260 станогы біріктіру және қалыңдату операцияларын кәсіби деңгейде орындауға мүмкіндік береді. Шойыннан құйылған үстелдері бар массивтік конструкция дәлдік пен дірілсіз жұмыс істеуге мүмкіндік береді, қуатты индукциялық қозғалтқыш жоғары өнімділік пен сенімділікті қамтамасыз етеді.
Фугалау және қалыңдату әдеттегідей жүргізіледі – қандай да бір арнайы жұмыс тәсілдері талап етілмейді; ауыстыру дерлік уақытты қажет етпейді. Екі үстелді де, тегістеу тереңдігін реттеу механизмін де біріктіретін үстіңгі біріктіргіш толығымен еңкейеді (бұл ретте бұрын жасалған параметрлер бұзылмайды), жоңқаларды кетіруге арналған қаптама төңкеріледі. Топсалы үстіңгі жағы бар орналасу жұмыста да (жақсырақ шолу, жоңқаларды кетіру жақсырақ жұмыс істейді), сондай-ақ қол жеткізу еш қиындықсыз сүргілеу білігіне техникалық қызмет көрсетуде артықшылықтар береді.
JPT-260 құрама станогы жұмыс кеңістігі жетіспейтін шеберханаларда жеке қалыңдықты және біріктіргішті ауыстыру ретінде пайдалану үшін оңтайлы болып табылады. Олармен салыстырғанда ол анағұрлым жүктелген және күрделі құрылымға ие, оны қарқынды пайдалану техникалық қызмет көрсету шығындарының жоғарылауын талап етуі мүмкін.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы біріктіргіш үстел
Біріктіру
- Біріктіру тереңдігін реттеудің эксцентрлік механизмі
- Реттелетін біріктіргіш тірек
- Пышақ білігінің реттелетін қоршауы
- Шойыннан құйылған фугалық үстелдер
- Алюминий профилінен жасалған фугалық тіреуіш
Қалыңдату
- Ажыратылатын беру біліктерінің жетегі
- Айналмалы маховикпен сүргілеу биіктігін реттеу
| Қозғалтқыштың тұтынылатын (шығыс) қуаты, кВТ | 2,6 (1,7) кВТ |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 225 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 2,6 кВТ |
| Кернеу, Жылы | 400 |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 5300 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 70 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 260 х 25 х 3,0 мм |
| Пышақтар саны | 3 |
| Дайындаманы беру жылдамдығы | 5,5 м/мин |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 256 мм |
| Бір өтуде сүргілеудің максималды тереңдігі | 3,5 мм |
| Бүкіл ені бойынша бір өту кезінде жоспарлаудың рұқсат етілген максималды тереңдігі | 1,5 мм |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы, мм | 150 |
| Қалыңдатқыш үстелдің ұзындығы | 540 мм |
| Бір өтуде сүргілеу тереңдігі | 0-3,0 мм |
| Біріктіру үстелінің өлшемдері (LxW) | 1120 х 260 мм |
| Фугалық тіректің өлшемдері (ДхВ) | 900 х 110 мм |
| Фугалық тіректің еңіс бұрышы | 0–45° |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 |
| Ұзындығы, мм | 1120 |
| Ені, мм | 700 |
| Биіктігі, мм | 1000 |
| Салмағы, кг | 170 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 116 |
| Қаптамадағы ені, см | 53 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 115 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 210 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: 975 000 ₸

