
JET JPT-310 230В қалыңдықты біріктіру машинасы
JPT-310 реактивті комбо машинасы кеңістігі шектеулі шеберханаларда жеке қалыңдықты және біріктіргішті ауыстыру ретінде пайдалану үшін оңтайлы болып табылады. Бұл модель ағаш өңдеуді ұнататындар үшін де, кәсіпқойлар үшін де сұранысқа ие. JPT-310 жұмыс кеңістігін айтарлықтай үнемдеумен қатар, сатып алу кезінде шығындарды үнемдеуді де қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары мен пайдалану ыңғайлылығы бойынша бұл біріктірілген станок жеке қалыңдығынан және біріктіргіштен кем түспейді. Ұзын және массивті шойын үстелдер ұзындығы 2-3 метрге дейінгі бөлшектермен жұмыс істеуге жеткілікті негіз жасайды. Мамандандырылған станокқа қатысты біріктіру тірегі біршама жеңілдетілген: ол шойыннан емес, алюминий профилінен жасалған. Екінші жағынан, бұл модельдердің сирек артықшылығы бар: тек қоректендіргіш қана емес, сонымен қатар қабылдау үстелі де ыңғайлы эксцентрлік биіктікті реттеуге ие. Бұл, ең алдымен, тегістеуіш білікті бұрандалы білікке ауыстырған кезде қажет, оның кесу тақталары биіктігі бойынша реттелмейді.
Біріктіруден қалыңдатуға көшу үшін үстелдер мен жақтаулардан тұратын үстіңгі модульді көтеріп, чипсорғыштың корпусын қайта орнату жеткілікті, бұл ретте бұрын жасалған параметрлер бұзылмайды. Мұндай конструкция жұмыста да, станокты күтіп ұстауда да артықшылықтар береді.
Опция ретінде Jet JPT-310 үшін қол жетімді helical білігі кәсіпқойлар арасында кеңінен сұранысқа ие. Оның негізгі артықшылықтары – жұмыс кезінде шудың төмендігі, түйіндердің таза кесілуі, ағаштың жыртылмауы, карбидті тетраэдрлік пышақтардың ұзақ қызмет ету мерзімі, қайрау мен реттеудің қажеті жоқ.
Ерекшеліктері:
- Helical білігін орнату мүмкіндігі
- Жиналмалы біріктіргіш үстел
Біріктіру
- Біріктіру тереңдігін реттеудің эксцентрлік механизмі
- Қабылдау үстелінің биіктігін реттеу мүмкіндігі
- Реттелетін біріктіргіш тірек
- Пышақ білігінің реттелетін қоршауы
- Шойыннан құйылған фугалық үстелдер
- Алюминий профилінен жасалған фугалық тіреуіш
Қалыңдату
- Ажыратылатын беру біліктерінің жетегі
- Айналмалы маховикпен сүргілеу биіктігін реттеу
| Қозғалтқыштың тұтынылатын (шығыс) қуаты, кВТ | 3,5 (2,2) кВТ |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 225 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 3,5 кВТ |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 5500 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 70 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 310 х 25 х 3,0 мм |
| Пышақтар саны | 3 |
| Дайындаманы беру жылдамдығы | 7 м/мин |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 307 мм |
| Бір өтуде сүргілеудің максималды тереңдігі | 3,5 мм |
| Бүкіл ені бойынша бір өту кезінде жоспарлаудың рұқсат етілген максималды тереңдігі | 1,5 мм |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы, мм | 150 |
| Қалыңдатқыш үстелдің ұзындығы | 540 мм |
| Бір өтуде сүргілеу тереңдігі | 0-3,0 мм |
| Біріктіру үстелінің өлшемдері (LxW) | 1400 х 305 мм |
| Фугалық тіректің өлшемдері (ДхВ) | 1100 х 150 мм |
| Фугалық тіректің еңіс бұрышы | 0–45° |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 |
| Ұзындығы, мм | 1410 |
| Ені, мм | 750 |
| Биіктігі, мм | 1000 |
| Салмағы, кг | 230 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 147 |
| Қаптамадағы ені, см | 57,5 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 111,5 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 260 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: 1 206 000 ₸

