
JET JPT-410 HH helical 400В пышақ білігі бар қалыңдатқыш біріктіру машинасы
Jet JPT-410HH – өңдеу ені 407 мм фугалауға және қалыңдатуға арналған helical білігі бар құрама станок. Бұл мән кәсіби қалыңдатқыш станоктардың стандарттары бойынша айтарлықтай жоғары, ал біріктіру станоктарының стандарттары бойынша - тіпті жоғары өнеркәсіптік санаттағы жабдықтарға да тән. Сипаттамалардың бұл үйлесімі модельді жұмыс кеңістігін үнемдеу тұрғысынан ғана емес, сонымен қатар қолдану аясын кеңейту тұрғысынан да тартымды етеді.
Станоктың конструкциясы нарықтағы ең табысты конструкциялардың бірі болып табылады: массивті шойын бөлшектерін кеңінен қолдану дірілсіз дәл жұмыс істеуге кепілдік береді, қалыңдатылған кезде үстіңгі модуль толығымен көтеріледі және жұмысқа да, жоңқаларды кетіруге де кедергі жасамайды, қуатты үш фазалы қозғалтқыш жоғары өнімділік пен сенімділікті қамтамасыз етеді. . Үстелдердің орналасуын реттеуге арналған ыңғайлы эксцентрлік механизм, сондай-ақ бұрандалы білікті орнату кезінде қажет болатын беру және қабылдау механизмі ерекше назар аударуға тұрарлық (міндетті емес).
Негізгі жабдыққа кіретін helical білігі карбидті кескіш кірістірулермен жабдықталған. Ол сенімдірек және пайдалану оңайырақ (ешқандай реттеу қажет емес) және пышақтардың дайындамаға дәйекті түрде кіруіне байланысты ол тыныш және аз дірілмен жұмыс істейді.
Екі мамандандырылған немесе бір аралас машинаның бірін таңдағанда, бұл модель мамандандырылған сияқты дәл, ыңғайлы және өнімді екенін ескеру қажет, бірақ қарқынды жұмыс кезінде қалыңдатқыш бөлігіне жиірек техникалық қызмет көрсетуді қажет етеді.
"Helical" білігі жоқ дәл осындай станок.
Ерекшеліктері:
- Helical сүргілеу білігі
- Жиналмалы біріктіргіш үстел
Біріктіру
- Біріктіру тереңдігін реттеудің эксцентрлік механизмі
- Қабылдау үстелінің биіктігін реттеу мүмкіндігі
- Реттелетін біріктіргіш тірек
- Пышақ білігінің реттелетін қоршауы
- Шойыннан құйылған фугалық үстелдер
- Алюминий профилінен жасалған фугалық тіреуіш
Қалыңдату
- Ажыратылатын беру біліктерінің жетегі
- Айналмалы маховикпен сүргілеу биіктігін реттеу
| Қозғалтқыштың тұтынылатын (шығыс) қуаты, кВТ | 4,5 (3,0) кВТ |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 225 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 4,5 кВТ |
| Кернеу, Жылы | 400 |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 5500 айн/мин |
| Сүргілеу білігінің диаметрі | 70 мм |
| Пышақтардың өлшемі (ЛхШхТ) | 15 х 15 х 2,5 мм |
| Пышақтар саны | 72 |
| Дайындаманы беру жылдамдығы | 7 м/мин |
| Дайындаманың максималды ені, мм | 407 мм |
| Бір өтуде сүргілеудің максималды тереңдігі | 3,5 мм |
| Бүкіл ені бойынша бір өту кезінде жоспарлаудың рұқсат етілген максималды тереңдігі | 1,5 мм |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы, мм | 150 |
| Қалыңдатқыш үстелдің ұзындығы | 600 мм |
| Бір өтуде сүргілеу тереңдігі | 0-3,0 мм |
| Біріктіру үстелінің өлшемдері (LxW) | 1660 х 413 мм |
| Фугалық тіректің өлшемдері (ДхВ) | 1100 х 150 мм |
| Фугалық тіректің еңіс бұрышы | 0–45° |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 немесе 127 |
| Helical сүргілеу білігі | Бар |
| Ұзындығы, мм | 1660 |
| Ені, мм | 920 |
| Биіктігі, мм | 1000 |
| Салмағы, кг | 330 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 172 |
| Қаптамадағы ені, см | 68,5 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 113 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 353 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: 2 010 000 ₸

