
Powermatic РМ2820EVS бұрғылау станогы 230 В
Powermatic РМ2820EVS- кез келген шебердің қажеттіліктерін қанағаттандыруға қабілетті жаңа буын бұрғылау станогы. Оның әмбебаптығы кез келген материалдарды бұрғылау мүмкіндігінен тұрады: ағаш, пластмасса, алюминий, болат және т.б. Мұндай әмбебаптық, әдетте, металл өңдеудегі бұрғылау станоктарына тән станоктың жеткілікті жоғары дәлдігімен қамтамасыз етіледі.
Шпиндельдің түзу тісті жетегі және басқару электроникасы бұрғының кез келген айналу жылдамдығында тұрақты айналу моментін қамтамасыз етеді. Шпиндельдің жұмсақ айналуы және пинольдің бірқалыпты қозғалысы. Пинолидің үлкен қол жетімділігі терең тесіктермен және қалың материалдармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Станок әртүрлі жұмыс жағдайлары үшін жылдамдықтар мен айналу моментінің екі диапазонында жұмыс істейді. Саңылаулардың үлкен диаметрлері мен кіші жылдамдықтары үшін төмен диапазон, сәйкесінше саңылаулардың үлкен жылдамдықтары мен кіші диаметрлері үшін жоғары диапазон. Төмен диапазонда 10 айналымға және жоғары диапазонда 50 айн/мин өту қадамымен айналу жылдамдығын бірқалыпты реттеу.
Лазерлік көздеуіш саңылауларды орналастыру кезінде дәлдік пен дәлдікті арттырады. Екі жарықдиодты шам жұмыс бетін тамаша жарықтандыруды қамтамасыз етеді. Авариялық ажырату ұшы бар үлкен қорғаныс қалқаны оператор жұмысына қауіпсіздікті арттырады. Меншікті Powermatic, бұрғылау тереңдігінің меншікті шектегіші тұтқалардың жинағына тікелей біріктірілген, саңылаулардың қайталануын теңдесі жоқ етеді. Тұтқалардың өзі оң қолдар үшін оңға немесе солақайлар үшін солға орнатылуы мүмкін.
Аудармалы бекіткіш жалаушасы бар алюминий тірек дайындамада орналасуы бойынша бірдей тесіктерді жасауға ыңғайлылықты арттырады. Қуатты шойын үстелі және бірдей массивті шойын үстелінің кірістіруі станоктың әмбебаптығын арттырады. Кірістіруді арнайы жұмыс жағдайында басқаларға өзгертуге болады немесе онсыз үстелді әсіресе үлкен дайындамаларды бұрғылау үшін пайдалануға болады. Әртүрлі қысқыштар мен аялдамаларды бекітуге арналған үстелдегі екі параллель ойық жұмысқа ыңғайлылықты арттырады.
Үстел екі жазықтықта да 360 гр айналады, атап айтқанда бағанның айналасында және өз осінің айналасында. Бұл қабілет кез келген бұрышта бұрғылау мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Бекіткіштерді немесе дайындамаларды патроннан ең алыс нүктеге бекітуге арналған ойықтары бар үлкен еден тірегі. Тіпті еденде немесе тіпті тірек еденінің астында орналасқан дайындамаларды бұрғылауға болады. Ол үшін бұрғылау басын қажетті орынға бұруға болады, ол да 360 гр айнала алады. бағанның айналасында.
| Жалпы | |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 1,3 (0,75) |
| Шпиндельдің бос жүрістегі айналу жиілігі, айн/мин | 150-3600 айн/мин |
| Шпиндельдің жүрісі (көтеру) | 152 мм |
| Шпиндельдің шығуы, мм | 254 мм |
| Шпиндель-үстел арақашықтығы, мм | 585 мм |
| Шпиндель негізінің қашықтығы, мм | 1140 мм |
| Жұмыс үстелінің өлшемдері (ЛхШ), мм | 525 х 390мм |
| Жұмыс үстелінің еңкею бұрышы, мм | 0-360º |
| Шпиндель конусы/ патронды қондыру | МК2/В16 |
| Бұрғыларға арналған қысқыштың максималды диаметрі, мм | 13 |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 622 |
| Ені, мм | 521 |
| Биіктігі, мм | 1825 |
| Салмағы, кг | 156 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Powermatic |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 1 710 000 ₸

