
JET GH-56200 ZHH DRO RFS әмбебап бұрандалы кескіш станок
Сипаттамасы
Ерекшеліктері:
- Сертификатталған рұқсаттары бар эксклюзивті JET қабылдау хаттамасы (DIN 8606)
- Сұр шойыннан жасалған массивті станок төсегі
- Төсектің кеңейтілген ені
- Төсек үстіндегі өңдеу диаметрінің ұлғаюы
- Шыңдалған және тегістелген төсек бағыттағыштары
- Жұмсақ іске қосу механизмі (үйкеліс муфтасы) қозғалтқышты қорғайды және жетектің қызмет ету мерзімін ұзартады
- Шпиндельді жетек механизмі май ваннасында үздіксіз жұмыс істейді
- Өткізу тесігінің үлкейтілген диаметрі
- Шпиндельдің айналу жиіліктерінің диапазоны 2,5-тен 250 айн/мин дейін
- Өңделетін бөлшектердің диапазонын ұлғайту үшін алмалы-салмалы көпіршенің болуы
- Жылдамдатылған жылжыту түймесі бар айқаспалы джойстиктің көмегімен бойлық және көлденең беруді ыңғайлы басқару
- Бойлық кескіш шаналарды автоматты түрде беру
- Басты және беріліс қорабындағы шыңдалған және тегістелген берілістер
- Бағыттағыштардың саңылауларын сына жолақтардың көмегімен реттеу
- Бойлық суппорттың орталықтандырылған майлау жүйесі
- Конустарды қайрауға арналған көлденең бағытта реттелетін артқы тетік
- Қазіргі заманғы аналогы 165, 1м65, 1н65
GH-56200 ZHH DRO RFS - болаттың, қорытпалардың немесе түсті металдардың әртүрлі сорттарынан жасалған массивті және ұзын дайындамаларды өңдеуге арналған өнеркәсіптік дәрежедегі бұрандалы кескіш станок, ол ұзақ және ауыр жүктеме жағдайында жұмыс істей алады.
Станок DIN 8606 хаттамасына қатаң сәйкестікте дайындалады, бұл барлық технологиялық рұқсаттар мен нормалардың сақталуын қамтамасыз етеді, сондай-ақ оны ЕАЭО Кеден одағы елдерінде міндетті кепілдікпен қамтамасыз етеді. Станок МЕМСТ 18097 бойынша "Н" дәлдік класына сәйкес келеді, бұл оның шығыс бақылауы кезінде алынатын дәлдік нормаларының жеке хаттамасымен расталады.
GH-56200 ZHH DRO RFS аралық және толық циклді металл өңдеу зауыттарында, қорғаныс өнеркәсібі кәсіпорындарында, сондай-ақ ірі жөндеу шеберханаларында ауыр жұмыстарға арналған. ZHH сериялы станоктар JET компаниясының өнім портфеліндегі ең үлкен және ең қуатты болып табылады. Станоктың төсегі сұр шойыннан құйылған, ал оның ені әсерлі 970 мм.
130 мм тесігі бар шпиндель салмағы 6000 кг-ға дейінгі дайындамаларды өңдеуге қабілетті. Ал төсек үстіндегі өңдеу диаметрі 1400 мм, алынбалы көпірмен - 1930 мм-ге дейін (өңдеу ұзындығы бойынша 590 мм-ге дейін шектеумен), орталықтар арасындағы қашықтық - 5000 мм. Осы серияның барлық өкілдері сияқты, үлкейтілген өлшемді және массалық дайындамалармен тұрақты және тиімді жұмысты қамтамасыз ету үшін станок білігінің шығыс қуаты 22 кВТ асинхронды электр қозғалтқышымен жабдықталған.
Ол шпиндельді 2,5-тен 250 айн/мин-ге дейінгі жылдамдықта айналдыруға қабілетті, қажетті жылдамдықты алдын ала орнатылған диапазондардан таңдауға болады. Автоматты беріліс қорабында бойлық және көлденең бағытта суппортты автоматты түрде берудің 97 алдын ала орнатылған режимі, сондай-ақ бойлық кескіш шаналарды автоматты түрде беру мүмкіндігі бар. Және, әрине, станок жіптердің барлық түрлерін кесуге мүмкіндік береді. Тапсырыс беруші машинаны мүмкіндігінше тезірек орнатуды, іске қосуды және іске қосуды жүзеге асыруы үшін GH-56200 ZHH DRO RFS-мен бірге барлық қажетті опциялар жиынтығы жеткізіледі, соның ішінде салқындатқышты беру жүйесі, 3 осьті UCI, 4 жұдырықшалы планшет, люнеттер, жұмыс аймағын жарықтандыру шамы, суппортты жылдам беру механизмі, артқы қорғаныс қабырғасы және т.б.
Станоктардың басқа модельдерін бөлімде таңдауға болады Әмбебап токарлық станоктар немесе мұнда Металлға арналған токарлық станок сатып алу.
| Кернеу, Жылы | 400 |
| Төсектің үстінен қайрау диаметрі, мм | 1400 |
| Алмалы-салмалы көпіршенің үстінен қайрау диаметрі, gap, мм | 1930 |
| Алмалы-салмалы көпіршенің ұзындығы, мм | 590 |
| Көлденең суппорттың үстінен бұру диаметрі, мм | 1060 |
| Орталықтар арасындағы қашықтық, мм | 5000 мм |
| Шпиндельдің айналу жиілігі, айн/мин | 2,5-250 |
| Шпиндель жылдамдықтарының саны | 24 (12 кері) |
| Шпиндель конусы | ø140mm 1:20 |
| Шпиндельді бекіту | A2-15 |
| Шпиндельдің өтетін тесігінің диаметрі, мм | 130 |
| Бойлық беру диапазоны, мм/об | 0,1-12 |
| Бойлық берулер саны | 97 |
| Көлденең беру диапазоны, мм/об | 0,05 - 6 |
| Айқас берулер саны | 97 |
| Бойлық кескіш шаналардың берілу диапазоны, мм/об | 0,025 - 3 |
| Бойлық кескіш шаналардың берілу саны, дана | 97 |
| Метрикалық жіптердің диапазоны, мм | 1-120 |
| Метрикалық жіптердің саны | 45 |
| Дюймдік бұранда, TPI | 30 - 1/4 |
| Дюймдік бұрандалардың саны | 42 |
| Модульдік бұранда, MP | 0,5 - 60 |
| Модульдік бұрандалардың саны | 46 |
| Қадамдық бұранда диапазоны, DP | 1/2 - 60 |
| Қадамдық бұрандалардың саны | 48 |
| Жетекші бұранда қадамы, мм | 12 |
| Кескіштің макс. өлшемі, мм | 50х50 |
| Көлденең суппорттың жүрісі, мм | 840 |
| Жоғарғы суппорттың жүрісі, мм | 400 |
| Бойлық суппорттың жеделдетілген орын ауыстыруы, м/мин | 3,74 |
| Көлденең суппорттың жеделдетілген орын ауыстыруы, м/мин | 1,87 |
| Құйрық басының пинольі | ø80 mm 1:20 |
| Артқы бабка тепкісінің жүрісі, мм | 300 |
| Пинольдің диаметрі, мм | 160 |
| Төсектің ені, мм | 970 |
| Қозғалтқыштың қуаты, кВТ | 22 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ұзындығы, мм | 8100 |
| Ені, мм | 2080 |
| Биіктігі, мм | 2130 |
| Салмағы, кг | 16700 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

