
JET BD-11GDMA Фрезерлік басы бар әмбебап токарлық станок
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Ерекшеліктері:
- Шағын көлемді өндіріске арналған
- Токарлық шпиндельдің қуатты асинхронды электр қозғалтқышы
- Фрезерлік жұмыстарға арналған қысқыштарды орнату мүмкіндігі
- Фрезерлік бастиек цифрлық индикациясы бар микроберу құрылғысымен жабдықталған
- Сол жақ бұранданы кесу мүмкіндігі
- Дюймдік және метрикалық бұрандаларды кесу мүмкіндігі
- Бұрау кезінде автоматты түрде беру
- Гитараның бір тюнингінде үш автоматты бұрау немесе бұрау режимі бар
- Бағыттағыштардың саңылауларын сына жолақтардың көмегімен реттеу
- Тұғыр стандартты жиынтыққа кіреді (станоктан бөлек жеткізіледі)
- Шойын төсегі шыңдалған және тегістелген
- Шойыннан жасалған үлкен төсек конструкциясы дірілсіз жұмыс істеуге кепілдік береді
- СӨЖ тапсыру
- Конустарды қайрауға арналған ығысуды реттейтін және жылдам құлыптау тұтқасы бар үлкен құйрық
- Аналог ТВ-9
Станоктардың басқа модельдерін бөлімде таңдауға болады Әмбебап токарлық станоктар немесе мұнда Металлға арналған токарлық станок сатып алу.
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Төсектің үстінен қайрау диаметрі, мм | 280 |
| Көлденең суппорттың үстінен бұру диаметрі, мм | 170 |
| Орталықтар арасындағы қашықтық, мм | 700 мм |
| Шпиндельдің айналу жиілігі, айн/мин | 150 - 2000 |
| Шпиндель жылдамдықтарының саны | 6 |
| Шпиндель конусы | МК-2 |
| Шпиндельдің өтетін тесігінің диаметрі, мм | 26 |
| Бойлық беру диапазоны, мм/об | 0,07 - 0,4 |
| Бойлық берулер саны | 6 |
| Метрикалық жіптердің диапазоны, мм | 0,2 - 4,0 |
| Метрикалық жіптердің саны | 21 |
| Дюймдік бұранда | 8 - 56 |
| Дюймдік бұрандалардың саны | 21 |
| Жетекші бұранда қадамы, мм | Tr 20x3 |
| Кескіштің макс. өлшемі, мм | 12 x 12 |
| Көлденең суппорттың жүрісі, мм | 145 |
| Жоғарғы суппорттың жүрісі, мм | 60 |
| Құйрық басының пинольі | МК-2 |
| Артқы бабка тепкісінің жүрісі, мм | 80 |
| Жылжымайтын люнеттің диапазоны, мм | 0-25 |
| Жылжымалы люнеттің диапазоны, мм | 0-25 |
| Салқындатқыш резервуардың көлемі, л | 5 |
| Бағыттауыштар арасындағы қашықтық, мм | 180 |
| Қозғалтқыштың қуаты, кВТ | 1,1 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ (S6 40%) | 1,5 |
| Қозғалтқыш түрі | Асинхронды, 220В, 50 Гц |
| Сорғы қуаты, кВТ | 0,09 |
| Әртүрлі | ФРЕЗЕРЛІК БАС |
| Қорек кернеуі | 220 В, 50 Гц |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі болат, мм | 20 |
| Шойынның максималды бұрғылау диаметрі, мм | 22 |
| Шомпол | М12 |
| Шеткі фрезаның максималды диаметрі, мм | 20 |
| Бұрғылау патроны | 1-13 |
| Тік шпиндельдің айналу жиілігі, айн/мин | 50 - 2250 |
| Тік шпиндельдің жылдамдықтарының саны, дана | 2 |
| Шпиндель пинолінің жүрісі, мм | 50 |
| Үстелдің ойықтары арасындағы қашықтық, мм | 115 |
| Тік басты бұру диапазоны (оңға/солға) | ±45° |
| Тік шпиндельден үстелге дейінгі арақашықтық, мм | 320 |
| Тік шпиндельден тірекке дейінгі арақашықтық, мм | 185 |
| Кестенің Х және У осі бойынша өлшемі, мм | 150x270 |
| Бастың Z осі бойынша жүрісі, мм | 270 |
| Үстелдің Т-тәрізді ойығының ені, мм | 12 |
| Үстелдің Т-тәрізді ойықтарының саны, дана | 2 |
| Тік қозғалтқыштың қуаты, кВТ | 0,6 (коллекторлық) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 137 / 81 (станок/тұғыр) |
| Қаптамадағы ені, см | 75 / 69 (станок/тұғыр) |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 101 / 43 (станок/тұғыр) |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 250 / 47 (станок/тұғыр) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: 2 984 000 ₸

