
JET JMD-18FC Бұрғылау-фрезерлік станок
Сипаттамасы
Бұрғылау-фрезерлік станок JET JMD-18FC JET компаниясы болаттан, қорытпалардан, түсті металдардан, алюминийден жасалған дайындамаларды бұрғылауға және фрезерлеуге арналған. Ол шағын көлемді және жеке өнімдерді шығаратын тұтынушыларға бағытталған: шағын кәсіпорындар, шеберханалар, автосервистер, конструкторлық бюроларда, тюнинг студияларында, сондай-ақ жеке шеберлер пайдалана алады.
JET JMD-18FPC құрылғысын мектеп шеберханалары мен технологиялық колледждердің оқу кабинеттерін жабдықтау үшін ұсынады. Бұл модельдің JET JMD-18FC-ден басты айырмашылығы - шпиндельді автоматты түрде берудің болуы. Станок диаметрі 32 мм-ге дейін бұрғылау жұмыстарын жүргізуге мүмкіндік береді, соңғы және шеткі фрезалардың максималды өлшемдері сәйкесінше 76 және 20 мм. Үстелдің өлшемі осы сыныптағы жабдық үшін оңтайлы және 585 x 190 мм. Шпиндель осі-кесте параметрі де көптеген жұмыстарға жарамды, ол 100 мм (минимум 10 мм), шпиндель осі-негіз параметрі 980 мм.
Шпиндельді босату механизмі 248 мм жүрісті, 140 мм–ге дейін соққыны қамтамасыз етеді. Шпиндельдің айналу жиілігін 125-2500 айн/мин диапазонында өзгерту қарастырылған, станоктың электр қозғалтқышының қуаты - 1,1 кВТ. JMD-18FPC жақсы қаптамада жеткізіледі. Оған мыналар кіреді: M12 қысқыш штангасы, 85 мм жақтары бар бұрыштық тірек, МК-3 арборы бар 1-13 мм патрон, арборы бар 75 мм шеткі фреза, жұмыс аймағының артқы жарығы, шектік қосқышы бар қорғаныс қалқаны және станокқа техникалық қызмет көрсетуге арналған құралдар жинағы.
Станоктардың басқа үлгілері бөлімдерде берілген "Тік-бұрғылау станоктары" және "Металға арналған бұрғылау станоктары».
| Кернеу, Жылы | 400 |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі болат, мм | 30 |
| Шойынның максималды бұрғылау диаметрі, мм | 32 |
| Шеткі фрезаның максималды диаметрі, мм | 76 |
| Шеткі фрезаның максималды диаметрі, мм | 20 |
| Кесілетін бұранданың максималды диаметрі, мм | M16 |
| Бұрғылау патроны | 1-13 |
| Шпиндель-үстел арақашықтығы мин. | 10 мм |
| Тік шпиндельдің жылдамдықтарының саны, дана | 12 |
| Шпиндель-негіз арақашықтығы, мм | 980 |
| Автоматты беру саны, дана | 3 |
| Шпиндель пинолінің жүрісі, мм | 140 |
| Кестенің Х х У осі бойынша жүрісі | 415х365 мм |
| Үстелдің Т-тәрізді ойықтары | 14 мм |
| Негіздің Т-тәрізді ойықтары | 16 мм |
| Шомпол | М12 |
| Тік шпиндель конусы | МК-3 |
| Тік шпиндельден үстелге дейінгі арақашықтық, мм | 10 - 520 |
| Тік шпиндельден тірекке дейінгі арақашықтық, мм | 248 |
| Тік шпиндельден негізге дейінгі арақашықтық, мм | 980 |
| Кестенің Х және У осі бойынша өлшемі, мм | 585 x 190 |
| Үстелдің Х және У осі бойынша жүрісі, мм | 415 x 365 |
| Үстелдің Т-тәрізді ойығының ені, мм | 14 |
| Үстелдің ойықтары арасындағы қашықтық, мм | 38 |
| Үстелдің Т-тәрізді ойықтарының саны, дана | 4 |
| Негіздің Т-тәрізді ойығының ені, мм | 16 |
| Негіздің ойықтары арасындағы қашықтық, мм | 225 |
| Негіздің Т-тәрізді ойықтарының саны, дана | 2 |
| Қозғалтқыш түрі | Асинхронды |
| Тік қозғалтқыштың қуаты, кВТ | 1,5 |
| Өндірістен шығарылды | Y |
| Тауар карточкасындағы аналогы | 50000861T |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 830 |
| Ені, мм | 740 |
| Биіктігі, мм | 186 |
| Салмағы, кг | 270 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 300 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

