
CNC фрезерлік өңдеу орталығы JVM-850RF CNC Fanuc
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
| CNC моделі Fanuc 0i | JVM-850RF CNC |
|---|---|
| ЖҰМЫС АЙМАҒЫ: | |
| XxY кестесінің өлшемдері | 1000х550 мм |
| Т-тәрізді ойықтар, өлшемі/саны/арақашықтық | 18/5/90 мм/дана/мм |
| Шпиндель ұшының арақашықтығы-үстел | 120-670 мм |
| Шпиндель осі-баған арақашықтығы | 595 мм |
| АЙНАЛМАЛЫ ҮСТЕЛ (ОПЦИЯ): | |
| Ø айналмалы үстелдің | 250 мм-ден бастап |
| Бұрылмалы табақтың мотор қуаты | 1,2 кВТ-тан бастап |
| Үстелдің макс. айналу жиілігі | 44,4 айн/мин бастап |
| ОРЫН АУЫСТЫРУЛАР: | |
| Макс. орын ауыстырулар X/Y/Z | 800х550х500 мм |
| Бағыттауыштар | роликті домалау түрі |
| Ø Бұранда X/Y/Zх бұранда қадамы, дәлдік сыныбы | 40х16 мм |
| ШПИНДЕЛЬ: | |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 10000 айн/мин |
| Шпиндель конусы | BT40 түрі |
| ҚҰРАЛ: | |
| Аспаптар дүкені | көлденең (қол) түрі |
| Аспаптық дүкен позицияларының саны | 24 дана |
| Макс. құралдың салмағы | 8 келі |
| Аспаптың макс. өлшемдері, Ø/ұзындығы | Ø78-120/300 мм |
| Құралды ауыстыру уақыты | 1,8 сек |
| ДӘЛДІК: | |
| Позициялау дәлдігі | ±0,005 мм |
| Қайталануы | ±0,003 мм |
| ЖЫЛДАМДЫҚ: | |
| Максималды беру жылдамдығы X/Y/Z | 30; 36; 48 м/мин |
| СӨЖ: | |
| Салқындатқыш резервуардың көлемі | 150 л |
| Салқындатқышты беру жүйесінің қозғалтқышының қуаты | 0,96 кВТ |
| СҚҚ қысымы | 3-4; 30 бар |
| Майлау багының көлемі | 2 л |
| ҚУАТ: | |
| Негізгі қозғалтқыштың қуаты | 7,5/11 кВТ |
| ӨЛШЕМДЕРІ: | |
| Габариттік өлшемдері ЛхШхВ | 4020х2290х2890 мм |
| Таза/брутто салмағы | 5500 кг |
Стандартты жабдық:
- CNC жүйесі Fanuc 0i MF
- Шпиндель қозғалтқышының қуаты 22 кВТ-қа дейін
- Шпиндель айналымдары 6000 айн/мин бастап
- Шпиндель конусы BT50 дейін
- Үстелдердің жүк көтергіштігі 3000 кг дейін
- 24 аспапқа арналған аспаптық журнал
- Автоматты жоңқа конвейері
- Жоңқаға арналған арба
- Электрошкафтың кондиционері
- Қозғалысты қолмен басқаруға арналған магнитті көп режимді маховик
- МҚҚ беру жүйесі
- Сығылған ауаны қолмен беруге арналған тапанша
- Орталықтандырылған майлау жүйесі
- Жұмыс аймағын жарықтандыруға арналған жарықдиодты шам
- Кабинеттік қорғаныс
- Жылжымалы басқару пульті
- Жұмыс режимдерін көрсететін сигналдық шам
- Техникалық қызмет көрсетуге арналған құралы бар жәшік
- Реттелетін орнату тіректері
- Қаптамалық тізім
- Дәлдікті тексеру хаттамасы
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Опциялар:
- Siemens 828D CNC жүйесі
- Шпиндель конусы BT50, HSK және т.б.
- Шпиндель айналымдары 15000 айн/мин дейін
- Шпиндель айналасындағы салқындатқышты беру жүйесі
- Шпиндель арқылы салқындатқышты беру жүйесі/құрал 3-4 бар
- Шпиндель арқылы салқындатқышты беру жүйесі/құрал 30 бар
- Шпиндельді маймен салқындату жүйесі
- Тікелей жетек мотор-шпиндель
- 30 аспапқа арналған аспаптық дүкен
- Құрал-саймандар журналы және жоңқа конвейері жоқ станоктар
- Макс. беру жылдамдығы 48 м/мин дейін
- 4-ші/5-ші ось (бұрылмалы/бұрылмалы-көлбеу үстел)
- Екі жылдамдықты беріліс қорабы ZF-Duoplan беріліс қорабы
- Май бөлгіш
- Renishaw/Hexagon бақылау жүйелері
- Siemens CNC жүйесіне арналған дүкен диірмені
- Сырғу/домалау бағыттағыштары
- Клиентпен келісім бойынша жиынтықтардың басқа да өзгерістері болуы мүмкін
Ерекшеліктері:
- Ең кішкентай JVM-360LS (700*260 мм үстел және X/Y/Z 360/200/450 мм ось қозғалысы бар) бастап ең үлкен JVM-1890LS (2000*900 мм үстел және X/Y ось қозғалысы бар) барлық өлшемдегі заманауи JVM сериялы тік фрезерлік өңдеу орталықтары./Z 1900/800/700 мм) сыналған және сенімділігімен ерекшеленеді керек-жарақтармен, жоғары сапалы құрастырумен және тартымды дизайнмен. Олар бірнеше механикалық өңдеу операцияларын орындай алады (фрезерлеу, бұрғылау, бұрғылау, қарама-қарсы бұрау, бұрау және т.б.). Кесетін құралдың автоматты түрде өзгеруін журнал бірнеше құралдарға қамтамасыз етеді (12/24/30).
- Siemens (Германия) және Fanuc (Жапония) сөзсіз көшбасшыларының CNC және жетек жүйелері.
- POSA және KENTURN шпиндельдері (Тайвань).
- Ең танымал THK және NSK (Жапония), HIWIN (Тайвань), Rexroth (Германия) фирмаларының жылжымалы бағыттағыштары, мойынтіректері және бұрандалары.
- Жоғары жылдамдықты аспаптық журналдар, пневматикалық және гидравликалық айналмалы табақтар - Тайваньдық және еуропалық өндірушілер.
- Төсектер, бағаналар және үстелдер деформацияны азайту үшін жасанды қартаюға ұшыраған жоғары сапалы шойыннан жасалған.
- Renishaw және Hexagon құралдары мен бөлшектерін басқару жүйелерін қосымша орнату мүмкіндігі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

