
CNC фрезерлік өңдеу орталығы JVM-1000LA Fanuc
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
| CNC моделі Fanuc 0i | JVM-1000LA |
|---|---|
| ЖҰМЫС АЙМАҒЫ: | |
| XxY кестесінің өлшемдері | 1130х510 мм |
| Т-тәрізді ойықтар, өлшемі/саны/арақашықтық | 18/5/100 мм/дана/мм |
| Макс. үстелге түсетін жүктеме | 800 келі |
| Шпиндель-үстел арақашықтығы | 150-670 мм |
| Шпиндель-тірек қашықтығы | 550 мм |
| ОРЫН АУЫСТЫРУЛАР: | |
| Макс. орын ауыстырулар X/Y/Z | 1000х520х520 мм |
| Бағыттағыштар/ені X,Y,Z | домалату/35 түрі/мм |
| Ø БҰРАНДА X/Y/Zх бұранда қадамы | 40х12 мм |
| ШПИНДЕЛЬ: | |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 12000 айн/мин |
| Шпиндель конусы | BT40 түрі |
| ҚҰРАЛ: | |
| Аспаптар дүкені | көлденең (қол) түрі |
| Аспаптық дүкен позицияларының саны | 24 дана |
| Макс. құралдың салмағы | 8 келі |
| Аспаптың макс. өлшемдері, Ø/ұзындығы | Ø78-120/300 мм |
| Құралды ауыстыру уақыты | 2 сек |
| ДӘЛДІК: | |
| Позициялау дәлдігі | ±0,005 мм |
| Қайталануы | ±0,003 мм |
| ЖЫЛДАМДЫҚ: | |
| Орын ауыстырудың максималды жылдамдығы X/Y/Z | 30 м/мин |
| СӨЖ: | |
| Салқындатқыш резервуардың көлемі | 250 л |
| Салқындатқышты беру жүйесінің қозғалтқышының қуаты | 0,96 кВТ |
| СҚҚ қысымы | 3-4; 30 бар |
| Майлау багының көлемі | 2 л |
| ҚУАТ: | |
| Шпиндель қозғалтқышының қуаты | 11/15 кВТ |
| ӨЛШЕМДЕРІ: | |
| Габариттік өлшемдері ЛхШхВ | 4300х2300х2700 мм |
| Салмақ | 5500 кг |
Ерекшеліктері:
- Ең кішкентай JVM-360LS (700*260 мм үстел және X/Y/Z 360/200/450 мм ось қозғалысы бар) бастап ең үлкен JVM-1890LS (2000*900 мм үстел және X/Y ось қозғалысы бар) бастап барлық өлшемдегі заманауи JVM сериялы тік фрезерлік өңдеу орталықтары./Z 1900/800/700 мм) сыналған және сенімділігімен ерекшеленеді керек-жарақтармен, жоғары сапалы құрастырумен және тартымды дизайнмен. Олар бірнеше механикалық өңдеу операцияларын орындай алады (фрезерлеу, бұрғылау, бұрғылау, қарама-қарсы бұрау, бұрау және т.б.). Кесетін құралдың автоматты түрде өзгеруін журнал бірнеше құралдарға қамтамасыз етеді (12/24/30). X, Y осьтері бойынша қосымша сызықтық жылжымалы бағыттағыштар. Әртүрлі салқындату жүйелерінің кең таңдауы, соның ішінде жоғары қысымды сорғылары бар құрал арқылы салқындатқышты беру. Шпиндель айналымдары жоғары, 4-ші және 5-ші осьтері (айналмалы табақтары) бар станокқа тапсырыс беру мүмкіндігі. Машиналарды айналдыру моментін арттыру үшін ZF-Duoplan Gearbox (Германия) 2 жылдамдықты беріліс қорабымен, сырғымалы бағыттағыштармен тікелей жетекпен жабдықтауға болады. Барынша дәл және жылдам қозғалу үшін α-қозғалтқыштары бар жиынтықтарға тапсырыс беруге дайынбыз.
- Siemens (Германия) және Fanuc (Жапония) сөзсіз көшбасшыларының CNC және жетек жүйелері.
- КЕНТУРН шпинделі (Тайвань).
- Ең танымал THK және NSK (Жапония), HIWIN (Тайвань), Rexroth (Германия) фирмаларының жылжымалы бағыттағыштары, мойынтіректері және бұрандалары.
- OKADA (Тайвань) жоғары жылдамдықты аспаптар журналдары, Тайвань өндірушілерінің пневматикалық және гидравликалық айналмалы табақтары.
- Төсектер, бағаналар және үстелдер деформацияны азайту үшін жасанды қартаюға ұшыраған жоғары сапалы шойыннан жасалған.
- Құралдар мен бөлшектерді басқару жүйелерін қосымша орнату мүмкіндігі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

