
Құралды қайрауға және түзетуге арналған кәсіби станок (ұштағыш) IBG-12
Сипаттамасы
Ерекшеліктері:
- Кәсіби қолдануға арналған қуатты қозғалтқыш
- Жұмыстың ұзақ мерзімділігі үшін шаңнан қорғалған мойынтіректер
- Жұмыс үстеліне және тұғырға орнату мүмкіндігі
- Қорғаныс экраны
- Екі дискіге арналған бір шаң сорғыш
- Станок ауыр және жүкті жағдайларда жұмыс істеуге арналған
- 380В үш фазалы желіден қуат алады
- Станок ыңғайлы реттелетін тұғырмен және қорғаныс қалқанымен бірге жеткізіледі
- Дискілер стандартты жиынтыққа кірмейді
- Станок барлық қауіпсіздік нормаларына сәйкес келеді
Өнеркәсіптік дәрежедегі қайрау станогы Тайваньда жасалған.
JET қайрау станоктары қатарындағы ең үлкен қайрауыш. Шеңбердің диаметрі 300 мм, шеңбердің ені 50 мм, ал білікке шеңбердің қону өлшемі 32 мм. Біз жұмысқа дайын машинаны аламыз. Жиынтықта келетін конустың көмегімен станокта теңдестіру шеңберлерін жасау керек.
Конустың көмегімен шеңберді түзету өте шаңды процедура екенін ұмытпаңыз, сору қондырғысын станокқа қосыңыз және жұмыс кезінде қорғаныс көзілдірігін пайдаланыңыз, айтпақшы, станокқа арналған шеңберлер мен сору қондырғысын бізден қосымша сатып алуға болады. Сондай-ақ, қайрауыштың ұшқындары жоғары температурада болатынын және жанбайтын шлангілер мен арнайы сору қондырғыларын пайдалануды қажет ететінін есте сақтаңыз.
IBG-12 станогының қуаты 1,5 кВТ қозғалтқышы бар және 380В үш фазалы желіге қосылған. Станок Тайваньда өндіріледі, жоғары сапалы компоненттерден құрастырылады. Станок жұмыс үстеліне, тұғырға немесе сору қондырғысына орнатылады, ең бастысы - станокты станок төсегіндегі төрт бекіту тесігіне мықтап бекіту.
Станоктардың басқа үлгілері "бөлімінде берілген.Қайрау станоктары».
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 2,8 (1,5) |
| Тік шпиндельдің айналу жиілігі, айн/мин | 1400 айн/мин |
| Кернеу, Жылы | 400 |
| Шеңбердің габариттері | Ø305 х 50 мм |
| Қону диаметрі | 32 мм |
| Қозғалтқыш фланецінің диаметрі | Ø105 мм |
| Шаңды кетіруге арналған саптаманың диаметрі | 63,5 мм |
| Кабель ұзындығы | 1820 мм |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 681 |
| Ені, мм | 460 |
| Биіктігі, мм | 460 |
| Салмағы, кг | 64 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 68,1 |
| Қаптамадағы ені, см | 46 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 46 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 74 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: 878 000 ₸

