
180-220 кг бөшкелерге арналған 50:1 қалың жағармайларға арналған пневматикалық сорғы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
- Сорғы қалың майды тарату үшін қолданылады
- Майды қысқа және ұзақ қашықтыққа жеткізу үшін
- Коррозияға ұшырамайды
- Біріктірілген майлау жүйелерімен үйлесімді
- Әртүрлі сыйымдылықтармен үйлесімді
- Қосарланған әрекеттер
| Бренд | LUBEWORKS |
| Өнімділік | 800 г/мин |
| Сығымдау коэффициенті | 50:1 |
| Ауа қысымы | 5-8 BAR |
| Ауа қозғалтқышының диаметрі | 63 мм |
| Қабылдау құбырының диаметрі | 30 мм |
| Қабылдау құбырының ұзындығы | 940 мм |
| Көлемі бар бак үшін | 180-220 кг |
| Кіріс қосылымы | 1/4" байонет |
| Шығыс қосылымы | 1/4" |
| Өлшемдері | 13Х13Х128 см |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lubeworks |
- Бағасы: 228 300 ₸

