
Арбасы бар 16/30 кг бөшкелерге арналған пневматикалық солидолонагрегат, қақпағы d.310 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
- Үнемді және ыңғайлы қалың жағармай тарату жүйесі
- Майлау материалдарын таратуға арналған керек-жарақтардың толық жиынтығы жүйенің үздіксіз жұмысын қамтамасыз етеді
- Жүйеге сорғы (арт. 1701501), арба (арт. 1708001), қақпақ (арт. 1709002), мембрана (арт. 1709012), шланг (арт. 1762213) және майлау пистолеті (арт. 1785701) кіреді.
- Жүйе қалауы бойынша жаңартылуы мүмкін
| Артикул | 1700512 |
| Бренд | LUBEWORKS |
| Максималды қысым | 5-8 BAR |
| Шлангтың ұзындығы | 4 м |
| Резервуардың көлемі | 20-30 кг |
| Бөшке қақпағының диаметрі | 310 мм |
| Қабылдау құбырының ұзындығы | 480 мм |
| Мембрананың толық өлшемі | 310 мм |
| Салмағы, кг | 22,5 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Lubeworks |
- Бағасы: 428 800 ₸

