
Арбасы бар 200 кг бөшкелерге арналған пневматикалық солидолонагрегат, қақпағы d.600 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
- Үнемді және ыңғайлы қалың жағармай тарату жүйесі
- Майлау материалдарын таратуға арналған керек-жарақтардың толық жиынтығы жүйенің үздіксіз жұмысын қамтамасыз етеді
- Жүйеге сорғы (арт. 1700503), арба (арт. 1708002), қақпақ (арт. 1709006), мембрана (арт. 1709016), шланг (арт. 1762213) және майлау пистолеті (арт. 1785701) кіреді.
- Жүйе қалауы бойынша жаңартылуы мүмкін
| Артикул | 1700536 |
| Бренд | LUBEWORKS |
| Максималды қысым | 5-8 BAR |
| Шлангтың ұзындығы | 4 м |
| Бөшке қақпағының диаметрі | 600 мм |
| Қабылдау құбырының ұзындығы | 740 мм |
| Мембрананың толық өлшемі | 585 мм |
| Салмағы, кг | 38 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lubeworks |
- Бағасы: 573 100 ₸

