
Арбасы мен катушкасы бар 200 кг бөшкелерге арналған пневматикалық солидолонагрегат
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
- Үнемді және ыңғайлы қалың жағармай тарату жүйесі
- Майлау материалдарын таратуға арналған керек-жарақтардың толық жиынтығы жүйенің үздіксіз жұмысын қамтамасыз етеді
- Жүйе мыналарды қамтиды:
- сорғы (арт. 1700503),
- арба (арт. 1708003),
- қақпақ (арт. 1709006),
- мембрана (арт. 1709016),
- катушка (арт. Н860152),
- шланг (арт. 1762305)
- майлау пистолеті (арт. 1785701)
- Жүйе қалауы бойынша жаңартылуы мүмкін
| Артикул | 1700536R |
| Бренд | LUBEWORKS |
| Максималды қысым | 5-8 BAR |
| Резервуардың көлемі | 180-220 кг |
| Бөшке қақпағының диаметрі | 600 мм |
| Қабылдау құбырының ұзындығы | 940 мм |
| Мембрананың толық өлшемі | 585 мм |
| Салмағы, кг | 81 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Lubeworks |
- Бағасы: 917 100 ₸

