
Сыйымдылығы 180 кг үшін 50:1 сорғысы бар қалың жағармай үрлегіш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әлемдік деңгейдегі ауыр салмақты өнеркәсіптік пневматикалық үрлегіш
- Пайдаланудағы кепілдендірілген сапа
- Қалың майлауға арналған сорғы 50:1
- Қиын жағдайларда жұмыс істеу үшін - өнеркәсіптік қолдану, шеберханалар, фермалар, құрылыстар үшін және жылжымалы майлау жүйелерінің бөлігі ретінде өте қолайлы
- Толығымен металл конструкциясы, жылжымалы бөлшектер CNC арқылы жасалған және жоғары тозуға төзімділік үшін шыңдалған
- Сорғыдағы поршеньдің диаметрі 63 мм
- Майды тазарту үшін сору түтігінің кірісінде торлы сүзгімен жабдықталған
- Контейнер қақпағымен, Z-тәрізді топсалы қосылымы бар кәсіби майлау пистолетімен, резеңке жиегі бар қысым төсемімен, жоғары қысымды шлангпен бірге жеткізіледі
Ұсынымдар: NLGI No 2 санатына дейінгі жағармайдың жеңіл түрлері үшін Ескерту: Сүзгі-реттегіш-майлағышты пайдалану міндетті
| Бренд | GROZ |
| Жұмыс қысымы | 2-10 BAR (30-150 PSI) |
| Ауаның максималды қысымы | 10 BAR (150 PSI) |
| Шығарудағы максималды қысым | 500 BAR (7500 PSI) |
| Ауа шығыны | 230л/мин |
| Сорғы шығысы | 1/4"BSP ана |
| Сорғы кірісі | 1/4"BSP ана |
| NLGI №2 жағармай түрінің санаты бойынша жағармайдың шығуы | 1.10 кг/мин |
| Шу деңгейі | 81 db |
| Бөшке қақпағының диаметрі | 24.1/2" (612 mm) |
| Мембрананың болат бөлігінің өлшемі | 21/5.8" (550 mm) |
| Мембрананың толық өлшемі | 23-11/16" (602 mm) |
| Мембрананың ішкі өлшемі | 1.16" (29.5 mm) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Groz |
- Бағасы: 639 000 ₸

