
30 кг кіріктірілген резервуары бар 50:1 сорғысы бар қалың жағармай үрлегіш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әлемдік деңгейдегі ауыр салмақты өнеркәсіптік пневматикалық үрлегіш
- Пайдаланудағы кепілдендірілген сапа
- Қалың майлауға арналған сорғы 50:1
- Қиын жағдайларда жұмыс істеу үшін - өнеркәсіптік қолдану, шеберханалар, фермалар, құрылыстар үшін және жылжымалы майлау жүйелерінің бөлігі ретінде өте қолайлы
- Толығымен металл конструкциясы, жылжымалы бөлшектер CNC арқылы жасалған және жоғары тозуға төзімділік үшін шыңдалған
- Сорғыдағы поршеньдің диаметрі 63 мм
- Майды тазарту үшін сору түтігінің кірісінде торлы сүзгімен жабдықталған
- Контейнер қақпағымен, Z-тәрізді топсалы қосылымы бар кәсіби майлау пистолетімен, резеңке жиегі бар қысым төсемімен, жоғары қысымды шлангпен бірге жеткізіледі
- Кіріктірілген болат бөшкесі, дөңгелектері және жылжытуға арналған тұтқасы бар жабдықтар
Ұсынымдар: NLGI No 2 санатына дейінгі жағармайдың жеңіл түрлері үшін Ескерту: Сүзгі-реттегіш-майлағышты пайдалану міндетті
| Бренд | GROZ |
| Жұмыс қысымы | 2-10 BAR (30-150 PSI) |
| Ауаның максималды қысымы | 10 BAR (150 PSI) |
| Шығарудағы максималды қысым | 500 BAR (7500 PSI) |
| Сорғы шығысы | 1/4"BSP ана |
| Сорғы кірісі | 1/4"BSP ана |
| Резервуардың көлемі | 30 келі |
| Бөшке қақпағының диаметрі | 9-1/2" (241 мм) |
| Мембрананың болат бөлігінің өлшемі | 11-11/32" (288 мм) |
| Мембрананың ішкі өлшемі | 1.16" (29.5 мм) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Groz |
- Бағасы: 621 500 ₸

