
5 кг сыйымдылығы бар жылжымалы майлау жүйесі, аяқпен айдау, 0,45-1,25гр/инсульт, 690 атм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Толығымен мобильді, бір адам басқаратын , қолмен жағармай жүйесі. Шеберханаларға, жабдықтарға, тракторларға, жүк көліктеріне қызмет көрсетуге арналған
- Жүйе аяқпен басқарылатын серіппелі сорғыдан тұрады. Шланг пистолетке түсетін маймен толтырылады. Бір рет басу майлаудың 30 порциясын қамтамасыз етеді.
- Пистолеттің алюминий корпусы жоғары қысымға төтеп бере алады, оның қосқышы бар: жоғары қысым (10,000 PSI қысыммен бір порцияға 0,45 г жағармай )/ үлкен көлем (бір порцияға 1,25 г)
- Жоғары қысымды ауыстырып-қосқыш функциясы май тығыздағыштарының тесілуін қамтамасыз етеді
- Сорғы толығымен тығыздалған, бұл оның ластануын болдырмайды
- Сорғымен бірге бөшке қақпағы, резеңке жиегі бар диск, ішкі диаметрі 1/2 дюйм болатын жоғары сапалы жоғары қысымды 1,5 м полиуретанды шланг, саптамасы бар болат құбырлы пистолет және майлау үшін пластмассадан жасалған 5 кг бөшке бар
Ұсынымдар: NLGI 2 қоса алғанда, тұтқырлығы бар жағармай түрлерімен бірге пайдалану
| Артикул | GR44250 |
| Бренд | GROZ |
| Өнімділік | Үлкен көлем функциясы кезінде 1,25 г/жүріске дейін |
| Жұмыс қысымы | 10000 PSI (690 BAR) |
| Бөшке қақпағының диаметрі | 8-1/2" (216mm) |
| Мембрананың болат бөлігінің өлшемі | 6-3/4" (171 mm) |
| Мембрананың толық өлшемі | 8-1/8" (206 mm) |
| Сорғының ұзындығы | 7-3/4" (197 mm) |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Groz |
- Бағасы: 231 100 ₸

