
Бөшкелерге арналған аккумулятордан жұмыс істейтін сорғы 20л, 7л/мин
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Батареямен жұмыс істейтін сорғы керосин, жеңіл майлар және су негізіндегі сұйықтықтар сияқты сұйықтықтарды жылдам және ыңғайлы тасымалдауға арналған
- Сұйықтықтың шағын көлемін айдау үшін өте қолайлы (кемелерде, гараждарда, шағын дүкендерде)
- Өздігінен толтырылатын сорғы. Батареямен жұмыс істейді. 3В тұрақты ток қозғалтқышы
- Сорғы жоғарғы жағында орналасқан іске қосу түймесі басылғанда жұмыс істей бастайды
- Бөшкелермен пайдалануға жарамды, көлемі 20 литр
- 2 "D " (LR20) сілтілі батареялармен жұмыс істейді (Жинаққа кірмейді). Батареялардың бір жиынтығының жұмысы кезінде сорғының болжамды өнімділігі 1500 литрді құрайды
- Жиынтыққа ұзындығы 600 мм (23-1/2") икемді гофрленген тасымалдау жеңі кіреді
- Қабылдау келте құбырының ұзындығы 375 мм (14.8")
- Үстіңгі жағында орналасқан тасымалдау тұтқасы сорғыны пайдаланбаған кезде оны оңай алып тастауға мүмкіндік береді
- Қолданылатын компоненттер: полипропилен, полиэтилен, бутадиен-нитрилді каучук, тот баспайтын болат, ПВХ, ацеталь
ПАЙДАЛАНУ ҰСЫНЫЛАДЫ: дизель, керосин, жеңіл майлар, су және сорғы материалдарымен үйлесімді су негізіндегі сұйықтықтар. Сорғыны тек жеңіл жанбайтын сұйықтықтармен пайдалану ұсынылады
ПАЙДАЛАНУҒА БОЛМАЙДЫ: сорғы материалдарымен үйлеспейтін кез келген заттармен. Қышқылдармен, ацетонмен, бензолмен және т.б. қолдануға болмайды.
ЕСКЕРТУ: Температурасы 60° C (140°F) жоғары сұйықтықтары бар сорғыны пайдалануға болмайды.
| Артикул | GR44410 |
| Бренд | GROZ |
| Өнімділік | 7 л/мин дейін |
| Пайдалану ұсынылады | жеңіл майлар, дизель отыны, керосин, су |
| Шланг | ПВХ-дан жасалған икемді гофрленген 600 мм (23-1/2") |
| Сорғы түрі | электрлік |
| Резервуардың көлемі | 20-30 кг |
| Ұзындығы | 24.6" (625 mm) |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Groz |
- Бағасы: 7 900 ₸

