
Майлар мен отынға арналған электрлі сорғы 220вольт
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Отын мен майды айдауға арналған тік қондырғысы бар сорғы жеңіл өнеркәсіпте, автокөлік және жылыту өнеркәсібінде, сондай-ақ кемелерде қолдануға арналған
- Сорғы кіріктірілген бұрандалы адаптермен жабдықталған, ол 2" бөшке саңылауларына" сәйкес келеді
- Химиялық инертті материалдан жасалған бұл сорғыларды тұтқырлығы төмен заттардың кең ауқымында қолдануға болады. Мотор су мен эмульсиялардың түсуінен оқшаулаудың қос қабатымен қорғалған
- Кіріктірілген сифонға қарсы жүйе тасымалдау шлангісі немесе пистолет авариялық зақымданған жағдайда сифонды сұйықтықтың төгілуіне жол бермейді
- Үздіксіз жұмыс режимі
- Қолданылатын компоненттер: полиоксиметилен, полипропилен, тот баспайтын болат, нитрилді каучук, вайтон, политетрафторэтилен
ПАЙДАЛАНУ ҰСЫНЫЛАДЫ: дизель, керосин, минералды және синтетикалық майлар, қыздырғыш май, антифриз, су, эмульсиялар және т.б. Сорғыны тұтқырлығы максимум 114 сСт сұйықтықтармен бірге пайдалануға болады
ПАЙДАЛАНУҒА БОЛМАЙДЫ: бензин және спирттер сияқты тұтану температурасы 100°F (38°C) төмен сұйықтықтар. Тұтану жарылысқа әкелуі мүмкін, бұл ауыр жарақаттарға әкелуі мүмкін
| Бренд | GROZ |
| Өнімділік | 40 л/мин дейін |
| Пайдалану ұсынылады | майлар, дизель отыны, керосин, антифриз, су, басқалар |
| Шланг | 3/4"ішкі диаметрі. Ұзындығы Х 1 м |
| Сорғы түрі | электрлік |
| Бұрандалы адаптер | 2" М64 Х 4-ке |
| Жұмыс температурасы | -10°C-тан +40°C-қа дейін (14°F-тан 104°F) |
| Кіру / шығу | 3/4" бұрандалы жалғағыш |
| Резервуардың көлемі | 50-205 келі |
| Ішкі айналма клапан | Жоқ |
| Үлестірме тапанша | Пропиленнен, қолмен жұмыс істеуге арналған, 3/4" бұрандалы фитинг |
| Шу деңгейі | 70 db |
| Судан қорғау | қорғау класы IPX -4 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Groz |
- Бағасы: 197 300 ₸

