
Майларға арналған электр сорғы 220V AC
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жоғары сенімді қуатты сорғы мұнай өнімдерін, гидравликалық сұйықтықты, антифризді немесе антифриз қоспасын тасымалдауға арналған
- Тот баспайтын алюминийден құйылған сорғы корпусы
- Сорғының үлкен қуаты тұтқыр сұйықтықтарды төмен температурада айдауға мүмкіндік береді
- Металл-керамикалық тісті доңғалақтар
- Өздігінен сорылатын, көлемді типті супер зарядтағышпен
- Кіріктірілген қауіпсіздік клапаны ағызу қысымы қауіпсіздік клапанының параметрлерінен асып кетсе, толып кетудің алдын алу үшін
- Бөшкеге немесе резервуарға орнатуға арналған кіріктірілген 2" адаптер
- Ұзындығы 34" сору түтігі
- Пайдаланылған майды тасымалдау үшін пайдалануға болады, тек сүзгіні қабылдағышқа орнату қажет
- Қолданылатын компоненттер: алюминий, болат, шойын, нейлон, бутадиен-нитрилді каучук, мырыш, полипропилен, ПВХ
ПАЙДАЛАНУ ҰСЫНЫЛАДЫ: майлар, синтетикалық майлар, антифриз, пайдаланылған май, тежегіш сұйықтығы, салқындатқыш сұйықтық, май негізіндегі гербицидтер, жанбайтын май негізіндегі еріткіштер, сұйық сабындар және т.б.
| Артикул | Атауы | Үлгі | Ескертпе | Қозғалтқыш | Ағынның жылдамдығы | Күш ағым | Айналымдар минут | Күштік қондырғының ұзындығы кабельдер | Жылулық қорғаныстан қорғау артық жүктемелер | Бағасы, тг |
| GR45551 | Майларға арналған электр сорғы 220V | OPM/220 | Кәсіби 220 V айнымалы ток | 1/2 а.к. 220 В айнымалы ток, 50/60 Гц | 3.70 - 4.4 айн/мин (14 - 16.6 л/мин) | 6А | 1440/1720 | 8' | Иә | |
| GR45551 | Майларға арналған электр сорғы 12V | OPM/12 | Кәсіби 12 В тұрақты ток | 1/2 а.к. 12 В тұрақты ток | 3.5 GPM дейін (11.5 л/мин) | 39 А | 1440 | жиынтықта жоқ | Жоқ |
| Бренд | GROZ |
| Максималды қысым | 65 PSI (4.5 BAR) |
| Пайдалану ұсынылады | майлар, пайдаланылған майлар, антифриз, жуғыш заттар, еріткіштер, басқалар |
| Шланг | 3/4" X 8' |
| Сорғы түрі | электр, пайдаланылған майға арналған |
| Бұрандалы адаптер | 2" ою |
| Кіру / шығу | 1" NPT / 3/4" NPT |
| Резервуардың көлемі | 50-205 келі |
| Сору түтігі | Ұзындығы 34" |
| Тарату шүмегі | Шарлы клапанмен |
| Ауамен салқындату | Иә |
| Максималды тұтқырлық | SAE 90 |
| Қозғалтқыш | 1/2 а.к. 220 В айнымалы ток, 50/60 Гц |
| Ағынның жылдамдығы | 3.70 - 4.4 айн/мин (14 - 16.6 л/мин) |
| Ток күші | 6А |
| Минутына айналымдар | 1440/1720 |
| Қуат кабелінің ұзындығы | 8 |
| Термиялық шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Groz |
| Түрі | Сорғы |
| Материал | Нейлон |
- Бағасы: 517 700 ₸

