
Кәсіби электрлік отын сорғысы 12V DC. GR44040
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сенімділігі жоғары отынды тасымалдауға арналған өнеркәсіптік сорғы. Ауыл шаруашылығында, құрылыста, автокөлік және өнеркәсіп салаларында күнделікті қолдануға арналған
- Қолайсыз ауа-райында да ашық ауада жұмыс істеу үшін жаңбырдан және ауа райынан қорғалған
- Сорғы корпусының жеңіл құрылымы құйылған алюминийден жасалған, берік және коррозияға төзімді
- Сорғының тісті механизмі үшін жоғары дәлдіктегі кермет тісті доңғалақтар қолданылады
- Тісті беріліс механизмінің арқасында сорғы отынды ластаушы бөлшектермен айдай алады, жоғары өнімділікпен және шудың минималды деңгейімен сипатталады
- Жұмыс режимі: 30 мин ҚОСУ / 30 мин ӨШІРУ
- Ұзындығы 34" (864 мм) екі секциялы телескопиялық қабылдағышпен және сорғыны бөлшектемей оңай тазалауға арналған торлы сүзгімен жабдықталған
- Модельді шығын өлшегішпен және сүзгімен жабдықтауға болады
ПАЙДАЛАНУ ҰСЫНЫЛАДЫ: бензин, дизель, отын (Е15), керосин, биодизель (В20)
| Бренд | GROZ |
| Өнімділік | 57 л/мин дейін |
| Пайдалану ұсынылады | бензин, био дизель отыны, дизель отыны, керосин |
| Шланг | 3/4" x 12' антистатикалық шланг, ұзындығы 3,65 см |
| Сорғы түрі | электрлік |
| Бұрандалы адаптер | 2" ою |
| Кіру / шығу | 1" NPT / 3/4" NPT |
| Резервуардың көлемі | 50-205 келі |
| Ішкі айналма клапан | Иә |
| Сору түтігі | Болат |
| Үлестірме тапанша | 3/4" айналмалы механизмі бар қолмен |
| Судан қорғау | Иә |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Groz |
- Бағасы: 315 700 ₸

