
Дизель отынын айдауға арналған сорғы 24V, суасты, сүзгісі бар, электрлік, d 38мм
Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
ПАЙДАЛАНУ ҰСЫНЫЛАДЫ: дизель
ҚОЛДАНУҒА БОЛМАЙДЫ: бензин, спирттер, еріткіштер
| Бренд | UNILUBE |
| Өнімділік | 30 л/мин |
| Қуат | 40 W |
| Сипаттамалары | Суға батырылатын, қалақшалы, электрлі, сүзгісі бар. |
| Пайдалану ұсынылады | дизель отыны |
| Сорғы түрі | электрлік |
| Кабель ұзындығы | 2,8 м |
| Көтерілу | 1,5 м |
| Тесік диаметрі | 19 мм |
| Корпустың диаметрі | 38 мм |
| Жұмыс уақыты | 30 мин ҚОСУ / 30 мин ӨШІРУ |
- Бағасы: 6 600 ₸

